Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery #nowykomputer
Czołem
Plan jest prosty złożyć PC-ta do pracy i aby czasami w coś popykać
Pracuje zdalnie , aktualnie sam muszę sobie zapewnić kompa i używam mojego macbooka ale poprzez charakter pracy i tak wole pracować na windowsie dlatego mam aktualnie go na virtualu na Macu. Postanowiłem ze złoże sobie peceta do pracy a macbook z powrotem na prywatny użytek wróci . Ale noe sama praca żyje człowiek wiec chciałbym aby pecet dał możliwość odpalenia jakiś Gierek , napewno w countera program ale nie otym bo to noe wymaganie, pewnie bym w cyber punka chciał ale może noe na full
Generalnie może jak już cyber wejdzie to jakaś przebudowa, na razie dobry komp do pracy ważne aby było wsparcie wirtualizacji bo potrzebuje na virtualkach pracować i je instalować.
Posiadam monitor BenQ EX3203R usb-c oraz mogę wykorzystać obudowę z kompa starego który stoi nieużywany rozmiar taki normalny noe mini i pewnie dysk jako magazyn dodatkowy.

Budżet nie skupiał bym się na tym bo wszystko rozważę ,
Wiec koleżanki i koledzy prośba o jakieś konfiguracje.
Osobiście obiecuje wrzucić po realizacji z jakimś krótkim fotostory.
  • 5
@Songo-KU: Jak wirtualizacja to weź sobie procka od AMD Ryzen 3 generacji 12 albo 16 rdzeni aby mógł #!$%@? tych wirtualek odpalić. 32GB lub 64GB RAM, płytę z dobrą sekcją zasilania. Grafika to może być słaba, bo CS to mało wymagająca gra.