Wpis z mikrobloga

Planuje przebudować obronę, Koulibaly tots, Donnaruma i sandro będą zamienieni na Robertsona, VVD i jakiś bramkarz. Jakiego polecacie pod zgranie z Blanc OP i VVD? Myślałem nad De Gea tylko jaka wersja poza toty czy może ktoś inny?
#fut
  • 21
Moim zdaniem nie ma sensu inwestować w bramkarza, zwykły De Gea wystarczy. Chyba, że masz coinsy na Van Der Sara. Podobno środkowa wersja robi różnicę, ale osobiście nie grałem.
@DzonySzalony: Robertson jest słaby, Sandro FB jak masz albo headliner będą grać bardzo dobrze, Donnaruma Tots jest w topce bramkarzy obok Courtois i VVD. DDG może u Ciebie grać i może nie grać, u mnie nie gra i w tej wersji nie jestem jego zwolennikiem. Ja gram obroną Sandro FB, Blanc OP, VVD 90 i TAA Tots, a na bramce mam Courtois na 8 zgrania, bo tylko on się u mnie
@rbbxx: Lepsi od niego to tylko Sandro i ewentualnie Mendy. Nawet Telles imo gorszy od Alosno. Hiszpan z cieniem daje mega jakość i dominację w powietrzu.
@rbbxx: Cień dla pace a nie do skakania. Jumping z tym wzrostem ma wystarczający w standardzie. Wygrywa wszystkie główki. Każdy ma inne odczucia ale jak widzę Robertsona u przeciwnika to można zacierać ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DzonySzalony: No Alonso 15 razy lepszy niż ten Robertson. Gdyby nie wyszło SBC o Sandro FB to grałbym nim do końca roku, a tak to sobie zrobiłem Sandro. Alonso rozegrałem prawie 400 meczów i jest w top 3 LO w grze obok Sandro FB i Tellesa/Mendyego. Wpuszczam go na CDM podczas meczu, tam to dopiero wymiata, mam wrażenie, że lepiej do Vieiry. Do jego przedostatniego upgrade nie byłem do niego przekonany
@DzonySzalony: Nie słuchaj ich, oni polecają to co im polecą ich 15 letni idole na YT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo jak zobaczą kogoś u tzw. prosów. Jak pros kimś gra to nikim innym grać nie można, prosi i youpitery to ich bogowie. Graj tym co lubisz i nie słuchaj nikogo...
@rbbxx: Nikt mi nic nie poleca, gram tym, kogo trafię albo zrobię z sbc za mało coinsów nakładem gry i nagród. Żadnym gównianym Jupiterem się nie kieruje. Alonso grało mi się zdecydowanie lepiej niż jakąś wersją Robertsona. Po co wydawać 300k jak można za darmo zrobić kogoś, kto jest kilka razy lepszy i mieć jeszcze z tego paczki, przez te coinsy można ulepszyć inną pozycje. Ja mu nie mówię co ma
@Wojtini1996: Żartuję wuja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą, sam doskonale wiesz, że jak ea postanowi, że w danym meczu Robertson będzie najlepszym zawodnikiem na boisku - choćby to była wersja 81 - to tak właśnie będzie. Ja już sam nie wiem jakim jestem grajkiem fifowym. Czy gram tak rewelacyjnie jak w piątek i niedzielę czy może jednak jestem tak słaby jak w sobotę... Uj wie ile faktycznie
@rbbxx: Izi xd Mam podobnie w różnych meczach. EA się zastrzega, że nie ma dynamicznej zmiany poziomu trudności, ale wiadomo, że jest. Wczoraj grałem całą LW, do wyłączenia gry bilans 15:3, wyłączyłem i poszedłem na obiad. Po 30 minutach włączyłem i zupełnie inna gra, 5 porażek z rzędu. #!$%@? wie co oni z tym robią, raz rozwalam mega dobrze grających graczy, a raz przegrywam z kolesiami, którzy nie potrafią podać. Skończyłem
@DramaMaker: U niektórych lepiej może grać Robertson. Ale na papierze i w grze realnie lepiej gra właśnie Alonso. Tak jak pisałem, topka obrońców, na początku byłem zawiedziony, że go zrobiłem, bo nie grał pół roku xd był po prostu klocem przed upgrade, ale później wyszedł na prostą.