Wpis z mikrobloga

Czym się kierować przy wyborze? Mocą grzałki/temperaturą maksymalną/przepływem powietrza?


@pesymistyk: w tej cenie wszystko ma podobną konstrukcję (grzałka, wentylator "turbinka" w kolbie). Różnice możliwe to np miękki silikonowy przewód do kolby, albo twardy jak najtańszy zasilający z plastiko-tworzywa. Albo wyłączanie "rozsądne" (w sensie masz guzik OFF który wyłącza grzanie, a nie wyłącza dmuchawy dopóki nie wystygnie grzałka) lub głupie (jak w tej co pokazujesz - musisz pilnować by zejść ręcznie z
@GrindujTopy: dołożyć, to znaczy? O jakim zakresie cenowym mowa? Nie chcę wydawać za dużo na sprzęt który pewnie będzie używany raz na jakiś czas ;)

btw. znalazłem taką stację za niewiele więcej niż ta w poście. Na plus jest to że lutownica+hotair zajmuje mniej miejsca, no i ma to automatyczne wychładzanie o którym mówił @hrumque
przecież ten hotair po odłożeniu sam się #!$%@? do 100 stopni, nie trzeba nic naciskać


@Tymian: ma albo nie. Teoretycznie powinny mieć kontaktron i magnesik - miałem identyczną na testy i nie było, nawet wolnego druta w kolbie nie było by to dorobić więc olałem temat i poszukałem takiej co ma fajny silikon i studzenie