Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama:

Od kiedy definicja katolika to "cieszy go szczęście drugiego człowieka"?


Na tym polega miłość, misiu. Jak miłujesz bliźniego to cieszysz się z jego szczęścia. Wy- katolicy- pogardzacie szczęściem innego człowieka tylko dlatego, że śmie żyć w inny sposób niż wy. Ponadto, nie wyzywaj nas od dzbanów, to ty jesteś tutaj całkowicie skompromitowany i uznawany powszechnie za dzbana.
@ilduce999:

Wpychanie genitaliów w jelito nie jest normą


Mam nadzieję, że powiesz to samo swojej dziewczynie, kiedy weźmie twojego małego do buzi- która de facto służy do pobierania pokarmu, a nie do celów prokreacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wy- prawaki- macie dziwną fascynację odbytami. Każda wasza wypowiedź o homoseksualistach zawiera wzmiankę o jelicie xd. Zachowaj swoje fantazje dla siebie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 180
@Brzytwa_Ockhama: aaa dobra czyli Jezusa nie mówił aby wszystkich ludzi miłować. Z tego co wiem to on nawet Judasza miłował a ten go zdradził a polaki z swoją spaczona wersją chrześcijaństwa maja problemy z innymi ludźmi którzy są homo nawet nie ze swojego wyboru. Jesteście obrzydliwy i jeżeli niebo oraz piekło istnieje to jestem pewien, że traficie raczej w tą drugą opcję za homofobie
aaa dobra czyli Jezusa nie mówił aby wszystkich ludzi miłować.


@evolusin: [potrzebne źródło]

Z tego co wiem to on nawet Judasza miłował a ten go zdradził a polaki z swoją spaczona wersją chrześcijaństwa maja problemy z innymi ludźmi którzy są homo nawet nie ze swojego wyboru.


To źle wiesz cumplu bo Jezus batem wyrzucił ludzi którzy zamiast się modlić to sprzedawali ubrania w synagodze.

Jesteście obrzydliwy i jeżeli niebo oraz piekło
@Legio_VI_Victrix: Musisz zrozumieć że życie w patologicznym środowisku odciska silne piętno na psychice. W domu, w którym od dziecka tobą pogardzają, mówią że urodziłeś się felerny, grzeszny, że przez twoje grzechy, których nawet jeszcze nie popełniłeś musiał zginąć człowiek, który cię bardzo kochał. W takim domu gdzie pokazują ci książkę z opowiadaniami jak to głowa rodu karała wszelkie przewinienia śmiercią nawet całych plemion, gdzie każą ci się umartwiać i całe życie
@mocneAnaboliczne:

Dlatego przez 4,5 mld lat ich nie wyeliminowała?

A dlaczego wciąż rodzą się osoby z zespołem Downa?

Eliminuje jednostkowo, na tej oczywistej zasadzie, że dwóch facetów ani kobiet nie spłodzi dziecka.

Genetycznie w lepszej sytuacji są nawet osoby z zespołem Downa, które mają jakąś szansę na zdrowe potomstwo.