Wpis z mikrobloga

@ZuyKefrus: ja np. nie jestem alternatywny, ale też nie wiedziałem kto to... Nie każdy musi się interesować muzyką, zwłaszcza, że nie jest to gwiazda nie wiadomo jakiego formatu
  • Odpowiedz
@oskar-wojciech: co prawda nie mam TV/radia, ale internet przeglądam na co dzień, na YT zaglądam też codziennie, czasami kilka razy. Widuję reklamy i inny shit. Bibera znam, Taylor Swift znam, pare innych artystek pop również. #!$%@? nawet wiem kto to Roksana Węgiel. Jej nie znam.

Pierwszy raz zobaczyłem ją dzisiaj na tym zdjęciu, szybki google, ok coś tam sobie śpiewa. Nie słyszałem jej piosenki, a nawet jeśli to nie wiedziałem że
  • Odpowiedz
a #!$%@? co za dzban xD


@oskar-wojciech: no jakiś do mnie się sra, o #!$%@? mu chodzi to nie wiem.

dowód anegdotyczny, ja się dowiedziałem dopiero teraz to znaczy że to #!$%@? a nie gwiazda


@oskar-wojciech: czytanie boli, ze zrozumieniem jeszcze bardziej. Ale poświęć się, chociaż chwile i powiedz mi gdzie napisałem, że to #!$%@? nie gwiazda. Czekam. No i na tym można by zakończyć tą "konwersacje"

jak się dopiero
  • Odpowiedz
@oskar-wojciech: Jezu... Nie zesraj się. Przecież ta cała Eilish to jakieś dziecko, które dopiero zaczyna swoją karierę. Więc nic dziwnego że przeciętny człowiek o niej nie słyszał. Ale spoko, idź dalej się brandzlować ze swoimi kolegami do swojej super znanej gwiazdy i jej wielkiej 2 letniej kariery ;)
  • Odpowiedz