Wpis z mikrobloga

@ameliniowyguzik: ona będzie miała po takiej kadencji (i chyba musi wygrać jeszcze jedna, co spokójnie jest do zrobienia) dożywotnia emeryturę w postaci ~6-7 k ojro ;) też bym mógł przegrać jakieś głosowanie za taki hajsik do końca życia co miesiąc
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: ona będzie miała po takiej kadencji (i chyba musi wygrać jeszcze jedna, co spokójnie jest do zrobienia) dożywotnia emeryturę w postaci ~6-7 k ojro ;) też bym mógł przegrać jakieś głosowanie za taki hajsik do końca życia co miesiąc


@Nattana: fajnie tylko ze wyborcy jà wybrali (niewiem jakim cudem) i jest ona tam reprezentować sprawy Polskie w UE ()
  • Odpowiedz
 Podczas debaty w Parlamencie Europejskim o Polsce narodził się nowy europejski lider - Beata Szydło - mówił dziś w radiowej Jedynce minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

@ameliniowyguzik:. Czyli kolejna wygrana PiS! ()
A kto myśli inaczej, ten antypolski lewak!
Xdddddddd
  • Odpowiedz
niewiem jakim cudem


@bulldog_z_francji: *nie wiem
A ja nie wiem, czy pół miliona głosów (w niespełna 40milionowym narodzie) - kwalifikuje się do kategorii cudów, ale do reprezentacji akurat kwalifikuje w pełni.
  • Odpowiedz
Jak się powiedziało A i B, trzeba też powiedzieć C. Nie wiem jakie oni tam mają procedury, ale pani Beata w ramach swoistego wyzwania powinna kandydować do skutku! No chyba że jakaś totalna opozycja znudzona 30 głosowaniami wystawi sprzątaczkę i ta będzie miała czelność wygrać w głosowaniu :)
  • Odpowiedz