Wpis z mikrobloga

@Sam_Marton: kojarzę to jeszcze w wersji piłki (czyli sama taka glutowa kulka), którą można było rzucać. Wszystkie okna/lustra w domu i szkole były później tym usyfione. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam, że był też szał na jojo z lampkami, które jak się kręciło w miejscu to pokazywało różne wzorki. Jedno mi #!$%@? #!$%@? z szatni w szkole ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jandiabeldrugi - @Sam_Marton: kojarzę to jeszcze w wersji piłki (czyli sama taka glut...

źródło: comment_vuHXRsQhIeOcT6Ajj1yzy2Um7bck7JhP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hahazard ja zawsze byłem fanem 1:18, albo 1:24... Do dziś mam kilka modeli z tamtych lat. Ostatnio gdzieś widziałem w sklepie dzisiejsze Buragosy.. aż smutek wziął jaki to szajs dzisiaj :(
  • Odpowiedz
@kiedysjuztubylam: a idź pan w #!$%@? z tymi złotymi myślami. Kiedyś wpisałem jednej lasce w rubryce "inicjały sympatii" jej inicjały tak dla beki, żeby miała zagwozdkę o co mi chodzi a ona to pokazała innym dziewczynom. Takie potem laski z klasy dochodzenie przeprowadziły i chciały nas swatać, że aż się speszyłem i zacząłem ściemniać, że to jakaś inna laska z takimi inicjałami XD W sumie szkoda, bo niedługo potem autentycznie zacząłem
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: A to stały numer był z tymi inicjałami ;D Kto tak nie robił :D Tak samo w pamiętniku robiło się takie zakładki na rogu strony i pisało się np. "PS. Podobasz mi się" - to wersja chłopaków, laski pisały raczej "Ktoś kto to czyta podoba mi się " coś w tym stylu :D poczytałabym to dzisiaj.. Ehh (,)
  • Odpowiedz