Wpis z mikrobloga

Witam i o zdrowie pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przychodzę dziś z małą prośbą, moje zdjęcie bierze udział w konkursie fotograficznym Huawei. Link Do mojego zdjęcia
O co chodzi?
W tym momencie zbierane są głosy, więc chciałbym prosić o zostawienie serduszka na mojej pracy(jeżeli wam się ona spodoba), głosować można na ile prac się chce, jednak na tę samą można co 24 godziny. Więc głosujcie na to co wam się podoba, jeśli będzie to moja praca, będzie mi bardzo miło, no i oczywiście jeśli wygram wtedy wleci #rozdajo pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam konkurs jest podzielony na 5 kategorii, z każdej zostanie wyłonione 10 zdjęć z największą ilością głosów, wtedy do głosu dochodzi Jury.
I to w sumie wszystko, z góry dziękuję, za wszelkie głosy oddane na moją pracę, jeżeli się wam spodobała ( )

Moje zdjęcie zostało wykonane telefonem P30 pro, na jednym z ostatnich obozów pływackich ()

#konkurs #fotografia #zainteresowania
hubi900 - Witam i o zdrowie pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przychodzę dziś z małą prośbą, moje zdj...

źródło: comment_0sRnCd6EXHqqWcmVfY3HtnwkKJ5xVkZL.jpg

Pobierz
  • 21
@iMarek22: jeżeli dostanę się do najlepszej 10 w kategorii, to mogę walczyć o: główna wygraną GP(matebook 13, Huawei GT, 10k€, 250€ bonu na podróże), 1 miejsce w kategorii (matebook 13, Huawei GT, 2k€, 150€bonu), 2 i 3 miejsce w kat. (p30 pro), nagroda publiczności w kat. (p30 pro, Huawei GT)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hubi900: serduszko poszedło a pitcy nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie zapomnę to codziennie będę pykał.
Tak przy okazji. Kiedyś przez przypadek wlazłem na jakąś stronę gdzie były tylko zdjęcia z telefonu. I to taki od kiedy w Polsce były telefony z aparatem. Kurde niektóre to naprawdę były super a wiadomka jakie aparaty były w latach 90-00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupczyk: mimo że mam mleko pod nosem, to pamiętam jak miałem taki telefon i nie w głowie było mi nawet robić zdjęcia, aby pokazać jaki świat wokoło jest piękny, teraz to inna sprawa, tak jak i technologia, która to mega ułatwia. Z ciekawości bym zobaczył tę stronę, no i dzięki wielkie