Wpis z mikrobloga

@Tajlosfit nie wiem jak to wygląda w liczbach ale imo praca jest i będzie jej przybywać. Wszystko idzie w stronę cyfryzacji i wszędzie wchodzą różnego rodzaju serwisy. Dodatkowo wszędzie trzeba się wyróżnić żeby nie być zwykłym gałganem po studiach ;)
@gnocchi: Skończyłem AiR na wydziale mechanicznym Polibudy Śląskiej (więc to trochę inny AiR niż na wydziale elektronicznym, ale i tak się wypowiem).

Z perspektywy czasu wybrałbym raczej programowanie komputerów niż bardziej przemysłowy kierunek, chyba że pasuje Ci podróżowanie, ewentualnie rozważasz emigrację. Bezpośrednio po studiach pracowałem jako robotyk i jeździłem po Europie do różnych fabryk samochodów. Harowałem piątek-świątek po 11 godzin dziennie, dietki i nadgodziny wchodziły, tak że hajsu było sporo, ale
@FishyGuy: ja w sumie bawiłem się w programowanie w jakichś C++ i innych takich za gówniaka, ale nic poważnego nie zrobiłem. Na studiach takie przedmioty szły mi bardzo dobrze, ale niestety jakoś nigdy nie uderzyłem w tę ścieżkę kariery – miałem ochotę zostać konstruktorem i dostałem co chciałem :D No ale przydaje się to, co liznąłem. Można czasem napisać jakiś skrypt czy makro ułatwiające pracę ( ͡° ͜ʖ ͡