Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś nie wiedział to firma inwestycyjna Fortress Investment Group ze Stanów Zjednoczonych wysyła pisma w sprawie ewentualnego odkupu roszczeń wobec znikniętej giełdy Mt.Gox dając 200% wartości BTC na dzień zamknięcia giełdy, tj. 900 dolarów amerykańskich za jednego bitcoina.

Mi zaproponowali za 51BTC, które tam miałem 45.900 USD.

Jak ktoś już nie chce dłużej czekać to całkiem, całkiem rozsądna opcja. Jednakowoż wartość bitcoina z Mt.Gox przy przeczekaniu szacowana jest na chwilę obecną na jakieś 2700USD.

Foto pisma w komentarzu

#bitcoin #btc #mtgox #ciekawostki #technologia #afera
  • 15
@Kismeth Najs ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz byłoby to warte ponad 2 bańki.
Kiedy zainweetowwles te 11K w BTC? Wiedziałeś że to ryzyko i mogłeś się pogodzić że strata w razie W?

Do kiedy masz czas na przyjęcie tej oferty od prawników? Oni wtedy to wypłaca przelewem czy w krypto?
@Marcinowy: no wraz z odsetkami mam niby 67 BTC co daje 2.5mln PLN ()

Zainwestowałem jakoś w 2013 bodaj, czy 2014? Coś koło tego. Najpierw miałem 23BTC dłuższy czas, a później trochę pograłem i w szczytowym momencie było koło 90, ale i tak się cieszyłem, że rozmnożyłem ponad dwukrotnie.

Na przyjęcie oferty mam niby do końca miesiąca.
@Marcinowy: nie mam pojęcia ilu poszkodowanych, ale dużo. Właściciel miał dobrą papugę i pomimo 11 miesięcy w areszcie w Japonii został oczyszczony z zarzutów kradzieży. Zostają mu wciąż zarzuty malwersacji i wprowadzania w błąd, ale to nie związane ze sprawą, więc nic mu za to konkretnie nie zrobią...
@Marcinowy: napisałem, że nie przyjmuję. Czekałem 5 lat to poczekam rok-dwa na rozwiązanie by dostać te 5 razy tyle co proponują, no i BTC mogłoby w tym czasie podskoczyć?


@dr_Klotz @Kismeth: Ale trafiłeś, niedługo oddają i btc w lepszej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)