Wpis z mikrobloga

Ostatnich kilka dni przepłakałam żłopiąc piwsko. Ale dziś poczułam ulgę, posprzątałam mieszkanie i zaczęłam coś wokoło siebie robić. Niebieski mnie zdradził. Z babą, z którą rozstał się kochanek (zdradzający swoją dziewczynę) i trzeba było ją pocieszać. Mój partner pocieszał tak skutecznie, że aż ją przeleciał ( ) to dobry chlopak po prostu, wrażliwy.

Koniec z tym, do przodu (°° .

#depresja #zdrada #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 66
@siemankosiemnko to długa historia i nie chce o niej opowiadać, bo musiałabym się przyznać do tego, ile znaków ostrzegawczych olałam i jaka byłam naiwna.

@jasmi_n na razie jestem słaba galareta w rozpaczy, ale za chwilkę będę silna baba ( ͡º ͜ʖ͡º). Dziękuję za słowa otuchy!

@kola1703 w poniedziałek nie zaczyna się nic dobrego! W poniedziałek zaczyna się tydzień pracy i w poniedziałek poznałam właśnie tego niebieskiego (
Ostatnich kilka dni przepłakałam żłopiąc piwsko.


@mala_rybka: W sumie się nie dziwię, miał w domu alkoholiczkę więc poszedł na miasto i spotkał kogoś lepszego.

mam u siebie kilka jego rzeczy. Dobry materiał na ognisko.


dodatkowo niezrównoważona psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mala_rybka: Zawsze mnie zastanawia co mysla ludzie, ktorzy maja tylko ruchanie w glowie. W sensie masz zwiazek/małżeństwo, powiedzmy kilka lat. Budowaliscie go wspólnie, wiele przeszliscie razem i w momencie kiedy pojawia się okazja lasisz sie na 15 minut ruchania, ktore wcale moze nie być tego warte i przekreslasz jednym spuszczeniem sie kilka lat twojego i czyjegoś życia- serio, trzeba byc #!$%@? mozgowo człowiekiem.
Albo czegos chłopu brakowalo i nie potrafil tego
@mala_rybka: przy kolejnym już nie będziesz pisać na forum i kolejnym i kolejnym.

Żyjesz w takich czasach, że wierność straciła na wartości i lepiej sobie to uświadom szybciej niż kolejny cię zdradzi