Wpis z mikrobloga

@uczihaobito: sam decydujesz jaką część białka w diecie dostarczasz z odżywek - to w praktyce takie samo białko jak to z jedzenia
może to być 0, może to być całe zapotrzebowanie - wtedy paczkę 1kg zjadasz w np 5 dni ¯\_(ツ)_/¯
@uczihaobito: musisz przyjmować dużo kalorii, czy to z normalnego jedzenia czy z gainera
warto próbować opierać się tylko na jedzeniu ale jeśli gainer znacząco ułatwia sprawę to można go kupować, ale niech to będzie dobry gainer (węglowodany złożone i białko serwatki, nie jakiś mix białka soi i cukru)
@Magiczny_Mateusz nie bierzecie pod uwagę że jestem spłacam pożyczke i obecnie staram się ekonomicznie rozporządzać i nie stać mnie na "prawidłowe produkty" nie zamierzam również liczyć kalorii. Wiem że nie jest to odpowiednie podejście ale do porządnych treningów jeszcze się zabiorę narazie chodzi o to żeby nabrać masy bo moja praca tego wymaga
@uczihaobito:

obecnie staram się ekonomicznie rozporządzać i nie stać mnie na "prawidłowe produkty"


To dlaczego w ogóle chcesz kupować suple?

nie zamierzam również liczyć kalorii


Po prostu chodzi o to, że jesteś leniwy nie? Policzenie kalorii zajmuje ~10 minut

Nawet ci się nie chciało wygooglować w jaki sposób powinna wyglądać dieta, nawet nie wiesz po co używa się supli. To by ci zajęło 15 minut czytania.
@Estetykatopodstawa pisałem wyżej że jem regularnie i tłusto 2500-3000k napewno będzie. Czy jest to czyste żarcie? Nie wiem ale w taki sam sposób ostatnio przytyłem bez żadnego liczenia. Nie twierdze że jest to zbędne ale #!$%@? jak najwięcej i nie mówie że tylko mielonke, czasem nawet jakaś rybka wpadnie.
@kRpt
@Minerva418 Bo jedząc taką samą ilość jedzenia bez supli waga stała w miejscu. No jestem leniem trochę. Nie liczyłem dokładnie ale 3000k będzie luźno. 64kg narazie ale jutro jaglan kaszanu wbijam w dupsko i lece do 75kg
@uczihaobito ustalasz białko i tluszcz, nadwyżke nabijasz węglami, które są tanie. Ryże, kasze, makarony, płatki, pieczywo dobrej jakości - wszystko tanie