Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, szukam #webdev . Projekt jest ambitny i rozwojowy, hajsu nie szczędzę. Jeżeli jesteś z #lodz (albo chciałbyś/chciałabyś się tu przeprowadzić xD) i chciałbyś nawiązać stałą współpracę na zasadzie sp. k. to odezwij się na priv, trochę pogadamy. jestem otwarty też na solidnych freelancerów z innych miast, którzy wiedzą że uciągną ten projekt przynajmniej przez rok, najlepiej dwa lata. Jeżeli możecie polecić też jakąś dobrą agencję to też dajcie znać. Strona oparta o CMS (preferowany wordpress), jeżeli chodzi o projekt graficzny jestem bardzo wymagający i mam bardzo określoną koncepcję, mile widziane więc duże wyczucie w tym temacie. chciałbym, żeby strona ruszyła maksymalnie w styczniu 2020, ale oczywiście im szybciej tym lepiej.
Nie jestem januszex.pl, jestem przed 30, gram na ps4
#programowanie #webdesign
  • 12
Jak są wyklarowane potrzeby graficzne to nie wiem, czy tu grafika nie będzie dobrze zaprząc. Można być full-stackiem, ale nie da się wszystkiego perfekcyjnie umieć.

W takich sytuacjach lepiej to rozdzielić na grafik + programista.
Gdybym był w pracy to był zapytał - jaki planuje Pan budżet na projekt? Do 10.000zł, 10-50.000, powyżej 50.000zł ;-)