Wpis z mikrobloga

@lastro: zdjecia do dokumnetow musza byc robione iles tam przed wyrobieniem dokumentu (kilka miesiecy, chuba max 6 albo mniej)

Teoretycznie jak zobacza przy wyrabianiu paszportu ze dowod ktory masz od 2 lat ma to samo zdjecie, to sie wyda ze foto jest nieaktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lastro: ale robisz dowod czy dyplom? ( _) jak dyplom to musisz miec wieksze, jakos 45x65 i wiecej jest pokazane, do dowodu/paszportu jest 35x45
  • Odpowiedz
@poji: Dyplom, ale bym sobie najwyżej powiekszył to paszportowe. Boje sie ze zle wyjde
Do dyplomowego jak moglbymsie ubrać? jakas koszula mniej oficjalna, ale stonowana(szary kolor i paski) bedzie ok?
  • Odpowiedz
@lastro: nie mozesz ot tak powiekszyc bo bedzie nieproporcjonalne, na dyplomowych widac jeszcze spora czesc klatki piersiowej.
Ja do pierwszego dyplomu mialem koszule krawat marynarke, a do drugiego koszule z oststnim rozpietym guzikiem i marynarke. Sama koszula tez bedzie ok, dyplomowe nie są jakoś bardzo sformalizowanymi zdjeciami.
  • Odpowiedz
@poji: Ja do licencjackiego dyplomu miałem zwykłą czarną koszulke, bo nie mieszkalem w akademiku i chyba nie mialem przy sobie koszuli, zastanawialem sie czy kupowac specjalnie czy moge isc w zwyklej koszulce. Zapytałem na wypoku i powiedzieli mi, że zwykła moze być

Kurde, rzeczywiście inne proporcje 3,5x4,5 vs 4,5x6,5
  • Odpowiedz