Wpis z mikrobloga

Ej mam dzisiaj brzuszek bez dna i zastanawiam się jakie jest wasze comfort food czy tam 'jedzenie na pocieszenie'?
Właśnie wszamałam bulion z kostki rosołowej z lanymi kluskami, absolutnie kocham, chyba wyniosłam z domu jak mama mi robiła lane kluski, bym zjadła rosół (nie lubiłam z makaronem) a potem to było moje bieda studenckie jedzenie na kaca i smutek, rozgrzewa mi serduszko XDDDD
Jeszcze kuskus z kostką, ochhhhh cała miska moja
I groszek z puszki z majonezem a to tak toksyczna miłość echhhh
Muszę się dziś zabarykadować w domu by nie pójść do żabki () #gownowpis #dieta
  • 18
@skrobaczka chodziło mi o gotowanie, uwielbiam placki ale nigdy mi się nie chce obierać, potem trzeć a potem i tak nie jeść i płakać ile kalorii :D właśnie muszę kiedyś spróbować, u mnie nigdy się nie jadlo chleba z masłem i solą! Zawsze bylo z cukrem albo z miodem, aż odkryje nowe smaki jutro :D
@yeron rozumiem że na nagła ukochaną przekąskę powinnam gotować bulion 3 godziny? ( ͡º ͜ʖ͡º) ja mam też swoje kuchcikowe odpały ale na nie wydziwiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AscendedFromTomorrow sera to w ogóle powinni zakazać, jeszcze takiego z żurawiną, rozpływającego się w środku ()

A no że ja czaje wszystko, sama gotuje kolacje na 6 garów, przystaweczki, desery, fancy śniadanka, rameny po kilka godzin a zwykle dwa obiady, nie zaglądam nikomu czy ktoś kolki się napije, maca zje, czipsiki wszamie, kawkę z karmelem zamowi (no chyba że narzeka że nie może schudnąć), ale zawsze się ktoś