Wpis z mikrobloga

Niesamowita jest ta Fifa. Grając regularnie w jakieś gry czy wykonując jakieś inne czynności regularnie zazwyczaj stajemy się chociaż trochę lepsi w tym czymś. Gierka od bydlaków z Kanady jest niesamowita. Grasz regularnie, wzmacniasz skład, wiesz jakie błędy popełniasz i starasz się je wyeliminować z czasem zaczynasz grać troszkę lepiej. Można to coś nazwać progresem ale takim który nie pozwala nam ruszyć do przodu xD. Gra zawsze Cie pokona. Starasz się rozegrać piłkę od obrony, powolnie budujesz akcje? no to w końcu piłka po podaniu poleci w inne miejsce wprost do niekrytego przeciwnika który se pobiegnie na Twoja bramkę i właduje gola. Starasz się totalnie zdominować rywala bombardując jego bramkę? spoko obijesz 5 razy obramowanie w 1 akcji, obrońca rywala przewrotką wybije piłkę z linii która doleci do niekrytego zawodnika na środku boiska i powtóreczka z rozrywki: tracisz gola. W jednym meczu obrońcy wyprzedzają każdy ruch rywala by w kolejnym rozbiegać się w każde strony i wychodzić na 40 metr. Dramat. To co ta firma robi z konsumentem nadaje się do sprawdzenia gdzieś przez jakieś instytucje.
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@majzter: ja nie rozumiem, dlaczego cala społeczność fify nic z tym nie zrobi. Przecież jest Tak duża, że spokojnie Ea by zareagowalo. Tak samo było z batllefrontem 2 i platnymi dlc, chcesz zagrać inną postacią?to zapłać. Gracze się oburzyli i płatności za dodatki zniknęły. Także zróbmy rząd i zróbmy coś. Pozew zbiorowy i jazda z reniferami.
  • Odpowiedz
@majzter: #!$%@? ja nie wiem jak wy gracie. ja juz z nudow w pracy gram zwykle 2 dwumecze - sandecja - hiszpania albo galway united - real madryt i nigdy ich nie przegrywam. gram z ai oczywiscie, fifa 18, ale na legendary.
  • Odpowiedz
@rbbxx: "Gra zawsze Cie pokona" napisal tworca posta. Skoro gra cie zawsze pokona to nie moze byc tu mowy o grze czlowiek vs czlowiek gdyz predzej czy pozniej jeden z nich okaze sie zwyciezca. Jesli mowa jest o trybie online to ten glowny post w ogole nie ma sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majzter: Ty robisz progres i Twój przeciwnik też, gra się Ciebie uczy ;p może obniz sobie poziom trudności, jak Ci słabo idzie
  • Odpowiedz