Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Dlaczego wykop płacze na zakończenie #lacasadepapel? Przecież pierwszy sezon też zakończył się tak że zakończenie mówiło o drugim sezonie. Teraz trzeci sezon zostanie zwieńczony czwartym i wszystko będzie ok.

Przecież nowy sezon jest świetny, dalej trzyma poziom poprzednich dwóch i mimo tego że nie wnosi jakichś świeżości to dalej ogląda się to bardzo przyjemnie. Mieli cały serial skończyć w tym sezonie bo wykop tak chce? Nowe postaci swietne, szczególnie świr Palermo, a po drugiej stronie barykady Sierra.

Irytujące jest oczywiście to, że Netflix po raz kolejny wtrąca motyw LGBT tam gdzie kompletnie nie ma znaczenia.

Dużo lepiej oglądało mi się 3 sezon #domzpapieru niż #strangerthings. Konkretna akcja przez 8 odcinków, a nie że ST rozkręciło się dopiero w trzech ostatnich.

#netflix #seriale
  • 8
@Matt3rs: Nie dość, że być gejem jest super bo boom boom ciao, to jeszcze jak dla mnie trochę przesadzili z pokazaniem zajebistości tej Alicii, przy jednoczesnym uniżeniu reszty policyjnego i militarnego grona. Jakaś przekoloryzowana emancypacja? Ukazali niemal wszystkich jako głośno krzyczących, niekompetentnych bóbków. Wszyscy byli pod najmniejsze skinienie jej tamponu.
Ona z kolei była taka błyskotliwa, taka przebiegła, taka "sassy", że wszyscy się chowali. Czy pierwsze sezony też kładły jakoś nacisk
@Matt3rs: Zmęczyłem ten trzeci sezon dzisiaj, zakończenie w zasadzie mogłoby być jakiekolwiek, bo ten sezon ssie niemal pod każdym względem. Absurd goni absurd, a z widza robi się kretyna. Jest może kilka scen, gdy jest jakieś napięcie i na chwilę faktycznie się wciągasz, poza tym nie ma tu nic ciekawego i czujesz tylko irytację. Ten sezon jest ewidentnie dopisany na kolanie po sukcesie poprzedniej części, w końcu nie zarzyna się takiej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlody_dzik: tutaj się zgodzę, faktycznie zrobili z niej damskiego badassa. Trochę faktycznie jest przesadzona, aczkolwiek ta jej pewność siebie jest bardzo charyzmatyczna, a jeszcze lepsze jest to jak Profesor uciera jej nos ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@balrog84: ja tam się nie zgodzę, dwa poprzednie sezony też niczego genialnego nie wynosiły, ale miały swój klimat, szacowanie Profesora i trzymanie wszystkiego pod kontrolą. Tutaj wkrada się chaos, ale dlatego że służby wiedzą już jak działa gang Dalich, a z drugiej strony mają mniej czasu, Profesor jest mocno roztargniony przez wiadomo co.