Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Wasze ręce oddajemy dwie zmiany. Pierwsza z nich to panel z podglądem zgłoszonych przez Was rzeczy, wraz z informacją o podjętej przez moderatora akcji. Panel ten znajdziecie pod adresem http://www.wykop.pl/naruszenia/moje/ - ciągle jest w wersji testowej, więc prosimy o zgłaszanie wszelkich zauważonych problemów. Druga i pewnie dla wielu ciekawsza nowość to automatyczny tryb nocny. Od teraz poza jego włączeniem i wyłączeniem możecie też wybrać jego automatyczne ustawianie. W takim przypadku między 20 a 6 rano wykop będzie w ciemnym kolorze. Każdy z Was może zmienić styl wykopu w ustawieniach swojego konta.

#changelog
  • 172
  • Odpowiedz
GENIALNE XD

Komentarz

Nie taguj tak #!$%@?


Nieprawidłowe zgłoszenie (zaznaczyłem atakuje inne osoby)

A komentarz

blabla, tępaku


Prawidłowe zgłoszenie (zaznaczyłem atakuje inne osoby)

A więc od teraz możemy nazywać wszystkich #!$%@?, a tępakami już nie.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: fajnie, to oznacza że od teraz mogę wykop spamować tym samym znaleziskiem przez kilka dni i jak ktoś mnie zgłosi z powodem "konto spamerskie" zostanie jego zgłoszenie odrzucone? #seemslegit

No i kolejna sprawa: nazywanie kogoś komuche - mnie to obraża, ale wg moderatora to wyzwisko nie jest. rozumiem, że jak nazwę kogoś faszystą to też będzie to ok?
  • Odpowiedz
@wykop @anonim1133 i w ogóle, to też jest dobry burdel z multikontami co pokazał @genobis / @stekelenburg2

Multi jest zabronione, a jeśli ktoś zrobi za ciebie konto i odda ci je (oficjalnie je współdzielicie), to nic nie zrobią. Można mieć multi legalnie. Jaki wy tam macie burdel, każdy chyba z modów/adminów mówi co innego w każdej kwestii banowawczej.

  • Odpowiedz
@wykop: Brakuje jakiegoś uzasadnienia, moderatorzy będą je dodawać? Brakuje też podpisu moderatora. A samo Prawidłowe / nieprawidłowe to mało, bardzo uznaniowo, widać: debil jest obrazą, oszołom jest "dopuszczalną" obrazą?
  • Odpowiedz