Wpis z mikrobloga

  • 225
Żegnajcie odchodzę ;(
Panie na poczcie mnie zajebią jak to zobaczą. Jest tylko jedna fajna osoba przy okienkach, zawsze tylko czekam żeby na nią trafić bo wiem że będzie normalnie. Jeśli trafię do niej, pewnie powie coś w stylu "Ooo w końcu coś więcej, gratuluję Panu bkwas!" walniemy trochę typowej pogawędki, będzie ogólnie miło i z uśmiechem.

Ale jeśli trafię na kogokolwiek innego już dobrze wiem że mnie najpierw zabije wzrokiem. Później będzie z całej siły walić pieczątką po kopertach, bo to jedyna forma upustu na którą sobie pozwoli. Oczywiście ja, grzecznie poproszę żeby nie robiła tego tak mocno (za każdym razem proszę) bo w środku jest biżuteria. Wtedy wywróci swój wzrok, gałki oczne zrobią pełne 360 stopni żeby wyrazić jak bardzo jej przeszkodzilem.

I nic nie da usmiech, brak problemów jeśli chodzi o te 30 listów bo wypisuję je tak jak być powinno, nic nie da kultura ani moje zrozumienie że to problematyczne robić tyle przesyłek naraz. Będzie #!$%@?.

Jeszcze mam 6 awizo, z którymi będę uderzać na początek, jak trafi mi się najgorsza kobieta z mojej poczty która zawsze na mnie fuka, robi problemy i mnie zwyczajnie nienawidzi dam jej wszystkie 6 awizo, później poproszę o sprawdzenie czy na pewno nie ma żadnej przesyłki do mnie i znajdą się jeszcze dwie, a na koniec powiem

Aaaa zapomniałbym, jeszcze to - i wyciągam wszystkie koperty.

Tak naprawdę nie zrobię tego, chyba, że naprawdę będzie znowu fukać xD

#rozkminkrzaka #pocztapolska
bkwas - Żegnajcie odchodzę ;( 
Panie na poczcie mnie zajebią jak to zobaczą. Jest tyl...

źródło: comment_LKI3yDsm0APCzuxiz6jv3pqSCx2YfKKu.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Tamerlan coś do Ciebie idzie, tylko Jezus dalej w stanie agonalnym za co przepraszam.
Napisałem wszystko w paczce do Ciebie. On zmartwychwstanie, obiecuję!
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Tamerlan btw dorzuciłem małą rzecz która może Ci się spodobać - barwy jak w drzewkach, moja nieudana próba z innej partii, ale nadal coś sobą reprezentująca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@robertx teraz niestety nie - czekają mnie 3 wyjazdy na targi w różne miejsca polski i nie będę regularnie w warsztacie.

Napisz na bido.rekodzielo@gmail.com - tam zbieram indywidualne zamówienia, jeśli nic nie goni z terminem może coś wymyślę ciekawego, tam pogadamy ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Jordas bo u nikogo jeszcze nie dostałem oferty listu kurierskiego za 10 zł.

Na poczcie wychodzi mi 8.40, plus pakowanie i koperta liczę całościowo 10zł.
Prawdopodobnie skorzystam z envelo, będę mieć wszystko elektronicznie i na poczcie będę tylko zostawiać swoje paczki.

Teraz za DHL płacę niecałe 17zł za takie maleństwo
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@budus2 o #!$%@? 500?! To ja tu mam niecałe 30, powiem im że jak będą pyskować napiszę do jednego Mireczka i zaraz będą miały cały karton przesyłek xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bkwas: podpisz umowę z pocztą. Wtedy przychodzisz, dajesz reklamówkę gdzie jest 30 i mówisz do widzenia. A za parę minut paczki są wprowadzone do systemu. Od 4 lat tak robimy i nigdy żadnej nie ukradli
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Encepence2 tak jak wyżej - za mało wysyłek na umowę.

Czasem w tygodniu mam tylko parę, czasem trafi się 20 różnie bywało. Miałem też tygodnie gdzie nic się nie działo
  • Odpowiedz