Wpis z mikrobloga

"Na FB i TT krążyło spowolnione nagranie z pobicia w Białymstoku, które niejako miało pokazywać, że jest to wyreżyserowane pobicie. Filmik był bardzo złej jakości. Wiec jakoś nie było chęci dalej podawać tej spekulacji.

No a dzisiaj wyszło jednak, że wszyscy biorący udział w zajściu włącznie z poszkodowanym to przyjaciele. Policja szuka chłopaka, ponieważ nie wniósł sprawy o pobicie. Podejrzewam, że chcą z nim porozmawiać:)"
Tweet z flimikiem:
https://twitter.com/Dan_Liszkiewicz/status/1152848208416116736?s=19&fbclid=IwAR3h-Y_gNR0eZfR_ytXE_-Vf-WpQg7kwrVZaII8NLbrl1VaBW5QBNp_GAFs #lgbt #bialystok #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_PdIofnR4On9HuLZBH90RUUrPPx3BmUGO.jpg
  • 48
@BreezierSix >No a dzisiaj wyszło jednak, że wszyscy biorący udział w zajściu włącznie z poszkodowanym to przyjaciele. Jakieś dowody czy coś? Czy tak sobie #!$%@??

Policja szuka chłopaka, ponieważ nie wniósł sprawy o pobicie.


Dziwisz się że nie wniósł, skoro tam mieszka to nie dziwię się. Policja gówno zrobi a jego pieprzona patola będzie dręczyc bo doniósł na "prawilnego chłopaka"

Czekam na jakieś dowody że to była ustawka, skoro tak twierdzisz to
@artpop tak jak myślałem, pieprz bo pieprzy.

Ehhh artpop jeszcze jakieś rok dwa temu, dość mocno się staraliśmy na temat lgbt. Ale dzięki takim debilom jak ten wyżej, zmieniłem kompletnie podejście i postawę do was. Naprawdę szczerze dziękuję patologii że pozwoliła mi spojrzeć na temat lgbt w inny sposób i odsunelem na bok swoje uprzedzenia
@muak47 z tym zdjeciem to się pomyliłem. Myślałem że on jest z tym niby pobitym. Mój błąd.

To sobie znajdź filmik i sobie porównaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Przecież widać gołym okiem że to pobicie było udawanie. I śladów tego brutalnego pobicia też nie widać.
Na policję nie miał czasu zgłosić, ale filmik na youtuba o tym jaki jest poszkodowany to miał czas wrzucić?
@artpop no na zdjęciu nie są, mój błąd ¯_(ツ)
Skoro są znajomymi na Facebooku to w Realu raczej też, logiczne.
To, że są znajomymi na Facebooku to właśnie jest dowód. Jakiego dowodu jeszcze byś chciał?
Pomijając już fakt tego gościa to nie wiem jak ślepym, albo głupim trzeba być żeby nie widzieć że to nagranie było ustawione. ¯_(ツ)
@muak47 filmik lata od wczoraj, to sobie znajdź, sory ale ja ci nie będę robił analizy porównawczej rodem z csi ¯_(ツ)

@artpop

Pobicie/atak nie było w żadnym stopniu ustawione, szerzysz obrzydliwe kłamstwa.


Jakoś żadnych obrażeń nie widać, na policję też nie zgłosił ¯_(ツ)


Tak pobity to też bym chciał zostać. Gość zaczyna cios pięścią, a kończy klepnieciem otwarta ręką w ramię. Gołym okiem widać że fejk