Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki powróciłem z wyprawy do Gruzji udało mi się już zaaklimatyzować i być na dwóch rozmowach o pracę:) Przepraszam, że tak długo ale marny ze mnie bloger( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała wyprawa przebiegła bez większych problemów, przez 3 tyg przejechałem 8600 km, po 8 krajach. Najbardziej spodobała mi się Rosja pod względem ludzi, widoków, dróg(lubię off road) I tej niesamowitej dzikości. Gruzja była piękna ale niezwykle mnie rozczarowała bo z dzikiej Rosji, Czeczenii I Dagestanu wjechaliśmy do kraju gdzie każdy chce wyciągnąć kasę od turysty, ogólnie blogerzy podróżni zachwycający się Gruzją mocno przesadzali z jej zajebistością. Bułgaria była super pod względem imprez dwie noce z obcymi ludźmi na plaży, niesamowite przeżycie:) I dziewczyna topless machająca mi na pożegnanie to widok, którego nigdy nie wyrzucę z pamięci:)
A kraje, w których było źle? Ukraina i ich policja która poluje na cudzoziemców i wmawia im że są pijani i oczekują łapówek, zaraza. To zepsuło cały obraz Ukrainy. Turcja I jazda po wschodzie Turcji, odradzam. Modelki z insta może są nią zachwycone bo były w bezpiecznych miejscach. Nas nękały patrole żandarmerii i policji. Liczne kontrole i nie można było się dogadać po angielsku, rosyjsku ani niemiecku. Mało gościnnie tam było dlatego uciekłem z Turcji w dwa dni. I powrót do Polski przejazd przez Małopolskę był straszny powolny, drogi zabite, wszystko wolno jedzie to było bardzo irytujące. Nawet jeżeli przypomnę sobie przejazd przez Czeczenię i Gruzję:) Już wiem co oznacza powiedzenie "Czeczenia na drodze":)
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, że ogarnąłem problemy techniczne. Ekwipunek nie zawierał żadnej niepotrzebnej rzeczy, a moja motorynka była dobrze przygotowana. Polecam wam choć raz ruszyć dupę z piwnicy i pojechać na taką wyprawę. Tam każdy dzień jest przygodą i wszędzie można poczuć się jak w domu (tylko nie na wschodzie Turcji( ͡° ͜ʖ ͡°)). W przyszłym roku jak się uda chyba pojadę do Murmańska:) Jak macie jakieś zapytania to śmiało odpowiem na nie:) A teraz muszę wciągnąć się tryb codzienności:)
#bezrobotnywpodrozy #motocykle #motomirko #pracbaza #podroze #podrozujzwykopem #wakacje
Emilzbaraku - Cześć Mirki i Mirabelki powróciłem z wyprawy do Gruzji udało mi się już...

źródło: comment_P9gN9sBrv1YqJ4h2fWHOuk3KtwtiMdpY.jpg

Pobierz
  • 12
@WormRider: LS2 456 to mój kask. Z problemów technicznych pompa paliwa, przekaźnik pompy, pompa wody, koniec ślimaka prędkościomierza, urwana śruba mostka/ podkowy w przednim zawieszeniu, luźne szprychy w przednim kole, kapeć. W moim zatarte łożysko ślizgowe w tylnym zawieszeniu(moja modyfikacja) I kapeć oraz uszczelka pod pokrywą zaworów na tylnym cylindrze po ok 4tys puściła. Z opon jakieś 4mm zostały więc spoko, ale w E09 popękały i wyrwałem bieżnik przy dynamicznej jeździe,