Wpis z mikrobloga

skąd masz to info? To przecież wielka niemiecka firma. I tak sobie upada?


@kwahu666: takiego maila otrzymałem godzinkę temu:

Z dniem 31 sierpnia 2019r. jedna ze spółek Grupy Geis - Geis Parcel PL Sp. z.o.o., aktywna w Polsce na rynku usług paczkowych i kurierskich, zakończy swoją działalność operacyjną.

Podczas gdy pozostałe usługi logistyczne świadczone przez Grupę Geis w Polsce: transport drogowy, lotniczy i morski oraz logistyka kontraktowa, odnotowują silny wzrost, usługi
@magicznyfred: To ciekawe. Absurdalnie niekompetentny zarząd i są efekty. Póki to był Kolporter Express to jeszcze jakoś działało, ale od czasu Geisu każde spotkanie z nimi to była masakra...
Zamawiałem jaka czas temu coś z neta. Dzisiaj dzwonie pytam kiedy w końcu wyślą mi paczke a kobieta mi mówi, że wysłali ją w tamtym tygodniu ale okazało się że firma geis upadła i nie dostarcza mi tej przesyłki tzn dostarcza ale muszą poszukać innego kuriera.

Z ciekawości wszedłem na stronę geis i jakoś tam nic nie piszą żeby mieli ogłosić bankructwo.
#geis #kurier
Cześć,
To jak to w końcu jest z tym GEISem. Aplikacja GClient nadal działa, a na stronie głównej geis.pl nic nie piszą. Porównałem stronę z ostatnimi dostępnymi w Internet Archive i w zasadzie różnią się tylko brakiem usługi palety i przesyłek kurierskich spółki GEIS Percel PL. Wiecie czy nadal będzie można wysyłać produkty na tzw. półpaletach?