Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 594
Dzis dowiedzialem sie, ze planuja detonacje pozostalosci pobliskiej elektrowni weglowej w mojej okolicy juz 18. Sierpnia. Na poczatek chca zdetonowac trzy wielkie chlodnice kominowe (dzieki @wycz) jednoczesnie, nastepnie na poczatku jesieni beda wysadzac wielki komin po prawej stronie zdjecia.

Pierwsze burzenie elektrowni mialo miejsce w 2016 roku kiedy to przy burzeniu budynku z kotlem zginelo 4 pracownikow. Poprzednio detonacje chciano wykonac w nocy by uniknac ludzi ktorzy chcieli zobaczyc to wydarzenie z bliska. Ostatecznie lokalne wladze zdecydowaly sie na detonacje o 5 nad ranem ze wzgledu na spora ilosc budynkow mieszkalnych wokol. Mimo tak wczesnej godziny na ulicach wciaz zebralo sie tysiace osob by ogladac rozbiorke na wlasne oczy. Link do newsa: https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-oxfordshire-44900694

Zdjecie zrobione z okna mojego mieszkania, oczywiscie wydarzenie bede ogladac bo widok mam pierwsza klasa (ze zdjecia wyglada jakby kominy byly o wiele dalej niz sa w rzeczywistosci) ale czy Mirki bylyby zainteresowane filmikiem z detonacji? Plusujacych ten wpis jak cos zawolam :)

#uk #emigracja #ciekawostki #inzynieria
Pobierz adriano30 - Dzis dowiedzialem sie, ze planuja detonacje pozostalosci pobliskiej elekt...
źródło: comment_nQfv7PnlrcYWWExQXxlHAzvq21MWkVxp.jpg
  • 26
@pciem: No wlasnie, dlatego smieszkuje, bo wiem, ze polskie znaki u angielskiego pracodawcy to moze byc sporo zachodu, a netykieta nie zabrania pisania bez ogonkow jezeli poza tym pisze sie poprawnie.