Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy, po wielu latach czas pożegnać się z #play. Od jakiegoś czasu z zasięgiem jest coraz gorzej. Obecnie praktycznie nie mogę skorzystać z internetu w biurze centrum Warszawy...
Chciałbym przejść do jakiejś sieci, która nie korzysta z nadajników play więc niestety ale mimo dobrej oferty #virginmobile oraz #mobilevikings odpadają.

Po ostatnich przygodach zależy mi przede wszystkim na dobrym zasięgu i stabilności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz tego chciałbym mieć darmowe rozmowy i smsy oraz jakimś pakiet internetowy (10GB raczej by mi wystarczyło).

Jak myślicie lepiej pójść w stronę #tmobile czy #plus? A może #orange?
Póki co wydaje mi się, że oferta #tmobile za 25 zł lub za 30 zł z darmowym transferem video wydaje się najbardziej korzystna.
  • 12
@MitchBuchannon przykro nam z powodu Twojej opinii. Jeśli zauważasz jakiekolwiek nieprawidłowości, prosimy, abyś zgłosił je naszej Obsłudze Klienta. Obecnie bardzo intensywnie rozbudowujemy naszą infrastrukturę. W 2018 roku wybudowaliśmy aż 1316 nowych stacji oraz zmodernizowaliśmy urządzenia w 1600 lokalizacjach. Cały czas rozwijamy naszą sieć i wprowadzamy nowe rozwiązania. Zachęcamy Cię do przesłania swoich uwag za pośrednictwem serwisu Play24 na stronie http://www.24.play.pl.
@0plmnko9 dzięki za komentarz, nju wypada bardzo fajnie w ofercie dla dwóch osób. Niestety, ale ja potrzebuje oferty dla jednej osoby

@htsz_ faktycznie, bardzo dobra oferta. W sumie chyba będzie ciężki wybór między pluszem a t-mobile ;)

@play_polska dzięki za komentarz ale jednak zdecydowany jestem na zmianę. Ogólnie to warto abyście się zwrócili uwagę na problemy z zasięgiem w centrum Warszawy. Przynajmniej w ofercie prepaid działa to bardzo słabo :/

@goferek dokładnie
@MitchBuchannon: nigdy więcej orange, obsługa klienta gorsza niż w play (!). Gubią dokumenty narażając klienta na straty finansowe i nawet nie chcą ich później zrekompensować. No i dla mnie tylko abo, nie chce mi się bawić z prepaidami.
@cincin27:

No działa.
Dla tego kazałem mu obserwować rozbudowę a nie żeby przechodził. Teraz on ma dylemat plush - t-mobile to mu wyjaśniłem jak jest w t-mobile z którego uciekłem jedynie ze względu na mms.
@OrangeEkspert no właśnie w międzyczasie zdecydowałem się na Orange. Nawet już zdążyłem się przenieść ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakość połączenia z internetem w miejscach, w których miałem problem będąc w play jest póki co dużo lepsza.