Wpis z mikrobloga

@LuxEtClamabunt: byłem w tym roku na Fuercie, to samo było z leżakami przy basenie. Wstaje sobie o 8 rano, ide na śniadanie, a tam leżaki pozajmowane ręcznikami. Myślę sobie, pewnie wstają o 7 i zajmują.
W sobotę wstajemy z różowym przed 6.30, bo jechaliśmy na Lanzarote, a tam cyyyyk 3/4 leżaków ubrane w ręczniki. Podziwiam tych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mayek: tak, masz rację, może znaki na plaży? Takie duże, rysunki, pokazujące jak rozłożyć parawan, jak wiatr wieje z danego kierunku / instrukcja jak parawan rozstawić by chronił od wiatru, ale za razem by pozbyć się BOKSÓW?

(nie chwalę się, bo niema czym) Od 10 lat latam na wakacje zagranico, (w niedzielę wylot mam akurat) i akurat prawda jest taka, że każde miejsce/kraj, kurort rządzi się swoimi prawami i zasadami, bo
  • Odpowiedz
@Ofkorsxd to nie polackie myślenie.
To pomysł podpatrzony u niemców, ale zmodyfikowany i dostosowany do polskich warunków.
Niemcy tak robią nad basenami w kurortach.
Zajmują leżaki przy basenie ręcznikami.

Chociaż teraz lepsze hotele z tym walczą i obsługa blokuje taką możliwość rezerwacji przed śniadaniem.
  • Odpowiedz
I dobrze. Największe zjeby śledzą w kupię pozamykane w swoich klatkach. Można iść kawałek dalej i jest spokój. Strach pomyśleć co by było jak by sie oni równomiernie na plaży rozkladali..
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Januszami to wy jesteście. Co wam przeszkadzają te parawany? Parawan jest użyteczną rzeczą na plaży - oprócz tego, że zapewnia nieco prywatności, chroni też przed wiatrem, piachem.
  • Odpowiedz