Wpis z mikrobloga

Co się u mnie parę dni temu na spotkaniu z laską z tindera #!$%@?ło to ja nawet nie. Niech to będzie przestroga dla was ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pisałem z osiemnastką na Tinderze, rozmowa się kleiła. Zaproponowałem w końcu spotkanie do którego doszło. Pochodziliśmy po parku, zjedliśmy nawet kebsa. Raczej takie gadanie o pierdołach. Tegoroczna maturzystka. Zaczął padać deszcz i wyskoczyła z tekstem, że ma ochotę na jakiś film. Śmieszkowałem, że może opowieści z Narni. Ona na to, że Lśnienie jakieś by wolała. I czy bym wpadł do niej na film. Długo nie musiała czekać na odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak się okazało mieszkała z rodzicami. Weszliśmyy, przywitałem się ładnie. Jej matula zadała pytanie czy zrobić nam herbaty do nauki :O Że co #!$%@?? Jakiej nauki? ( _)
Wyobraźcie sobie, że powiedziała matce, że korepetytora wzięła z matematyki z Gumtree, studenta za 20zl/h xD
Pomyślałem sobie, że pewnie chce trochę hajsu od rodziców wyprowadzić. Mniejsza z tym.
Włączyła film i powiedziała, że do łózka w spodniach się nie wchodzi. I święta racja. Po kilkunastu minutach pod kołdra zaczęła mnie gilgotać po wacku xD No to zabrałem się do pieszczot.

I teraz najlepsze. Po około 20 minutach weszła jej siostra i zaczęła drzeć mordę, że uduszę Julke i wybiegła do starszych.
Jeszcze nigdy w życiu tak szybko się nie ubrałem. Przyszła matka i pyta się co tu się dzieje. A Julka grzechu warta, zaczęła się tłumaczyć, że jej kręgosłup nastawiałem, bo źle spała xDDD

Matka się pyta czy jestem w końcu studentem matematyki czy fizjoterapii. Powiedziałem, że fizjoterapii, ale byłem dobry z matematyki w Liceum ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tętno chyba 200, myślałem, że wypluje serce z nerwów. Ale się udało, chyba uwierzyła. Później szybko się pożegnałem i uciekłem z tego #!$%@?.
Nigdy więcej wchodzenia na chatę do laski jeśli nie jest sama ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo #oswiadczenie
  • 10