Wpis z mikrobloga

i co robisz jak jakaś ekipa z ryjem wyskakuje że oni tu pierwsi byli?


@dawajlogin: pytam gdzie ich namioty w takim razie a żadnej taśmy nie było( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie raz się jakieś laski do mnie srały, ale ich koledzy je ogarneli a tak to nigdy nie było problemów. Generalnie da się ze wszystkimi dogadać a oni "rezerwując" sami sobie zdają sprawę, że długo tego nie
@dawajlogin rozumiem, że jak te osoby przyjadą w czwartek to grzecznie byś zabrał swój namiot? Sam w tym roku będę rezerwował miejsce dla znajomych na polu bo jedziemy wcześniej niż oni. Nie każdy jest w stanie wziąć urlop na tyle dni żeby komfortowo dojechać razem z całą ekipą. A woodstock najlepiej smakuje gdy masz blisko swoich znajomych.
@Nakata: Nie no, najlepiej niech całe grupy znajomych będą porozrzucane po połowie terenu albo jadą obładowane dziesięcioma namiotami bo jakiemuś procentowi dałnów trudno sobie wziąć miejsce kawałek dalej. Ciężko też zrozumieć że czym bardziej jednolity kawałek terenu pod względem rozłożenia tym mniejsze zmartwienie że ktoś Cie okradnie? Przyjdzie mi taki udgz, rozłoży mi sie na środku obozu, nie dośc że zajmie miejsce osobie która może mogłaby w którymś momencie lookać na