Wpis z mikrobloga

Ale żem se wycieczkę krajoznawczą zafundował ( ͡ ͜ʖ ͡) I cykło pierwsze #200km #chwalesie, docelowo miało być 150 ale dobrą nogę dziś miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Słowacji poza drogą krajową praktycznie zero ruchu ruchu, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

172479 + 200 = 172679

#rowerowyrownik trochę #kolarstwo i słowacki #wykoptribanclub w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_VqqU6qDSRI7SO6Dv3SYpO00bDFaZ6c8t.jpg
  • 32
@yeloneck zrobiłem na nim już z jakieś ~ 1k kilometrów i póki co jestem bardzo zadowolony, trochę obawiałem się budżetowych tarczowek ale jednak jak na razie dają radę :) Jak na pierwszą szosę dla mnie idealny
@ExitMan cieszyłem się, że znów w Polsce jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@D__Jones od Jaslisk do Radoszyc pozniej przec Słowację do Niznego Komarnika pięknie malowniczo, praktycznie zero ruchu samochodowego, zajebiście się jechało :) A od Barwinka na północ to już trasy obcykane mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kozzi: Mam jeszcze pytanie odnośnie stawów kolanowych, nie przeszkadzają Ci? Ja odpuściłem rower ze względu na kolana... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kup sobie Mirku jakiś kolagen, bo później bardziej denerwuje nie sam problem, a to, że nie czerpie się przyjemności z jazdy rowerem.