Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@H0nney i teraz nie wiem czy mówisz z ironią i drwisz z takiego podejścia (a powinno się) czy mówisz na poważnie
W każdym razie opisane przez Ciebie zachowanie to podręcznikowy przykład "cherrypickingu" - znajdź kilka osób które robią coś niewłaściwego i przypisz ich cechy i zachowania całej grupie
Niestety wszystkie obozy tak robią
@Neater: No tak, ale to w ich interesie leży żeby pokazać, że są normalni, np. eliminując z marszu takiego typa xd
I nie mówie bo sam jestem troche inny. Przeciwny nie jestem ale na marsz nigdy w życiu nie pójde
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarkZark: powiedz koleżance, że cykanie fotek z partyzanta innym ludziom jest średnio fajne, a w Niemczech dodatkowo nielegalne. Nie mówiąc już o ich publikowaniu.
@Vincenzo Nie powiem bo wypisujesz idiotyzmy. Ten koleś przyszedł nagi na paradę właśnie po to żeby się pokazać i żeby mu zdjęcia robili. "Ekshibicjonizm" mówi ci to coś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarkZark: prawo do prywatności jest o wiele bardziej traktowane poważnie w Niemczech. Zawsze można podejść i zapytać, czy nie ma nic przeciwko zrobieniu zdjęcia. Mówi Ci to coś?