Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirasy, co sie dziś #!$%@?ło w #lodz pod fit fabric to nie mogę. Pierwszy post dodałem tutaj, jak jeszcze tam stałem [klik](https://www.wykop.pl/wpis/42896405/tak-sie-#!$%@?-staje-w-lodz-#!$%@?-glaby-pozastawia/). Ogólnie wychodzę sobie z kolegą, patrzę a tam sytuacja jak na zdjęciu niżej, auta zastawione. Patrzę, jakiś koleś się kręci i w końcu podszedł i mówi, że 40 minut temu dzwonił na policje. Poczekaliśmy jeszcze trochę i nikt nie przyjechał więc też zadzwoniłem, koleś z dyspozytorni mi mówi, że wysyła patrol, oczywiście ton głosu w stylu "ja #!$%@?, nie męcz pan". Podczas oczekiwania na jakiś patrol, umilaliśmy sobie czas rozmową. Po #!$%@? 2 godzinach, nikt nie przyjechał, a ludzie zaczęli już wyłazić z meczu żużlowego, który był tuż obok na stadionie. Przyszedł właściciel od tego audi, które widoczne jest na zdjęciu, takiego #!$%@? chamstwa to ja nie widziałem jeszcze, ten facet, co ze mną czekał na jakiś radiowóz podszedł do tego właściciela i mówi, że policja została wezwana i nigdzie nie pojedzie po czym stanął mu przed maską, tamten kierowca do niego odpowiedział, że się spieszy (a my #!$%@? to się nie spieszymy?, stoimy #!$%@? 2h xD). Następnie odpalił swojego klekota i zaczął ruszać do przodu przepychając tego faceta, aż w końcu ruszył z piskiem opon i ten musiał aż odskoczyć bo inaczej by go potrącił. Dodam, że ten właściciel był z dzieckiem na tylnym siedzeniu. Koleś mówi, że zgłosi to na policję. Powiedziałem, że jak coś to może mnie wezwać w roli świadka. Masakra, jacy polacy są #!$%@? chamowaci. Inni, którzy przychodzili również nie widzieli problemu. Dziadek jakiś komuch, co mnie zastawił, mówi do mnie "paaanie, co mnie pan mandatem straszysz, ja się mandatów nie boję" xDDD

#patologiazmiasta #bekazpodludzi #truestory ##!$%@? #elzera
Pobierz
źródło: comment_hiNXLY8IeT9kSDyHOxgp2QMS14tuDLBT.jpg
  • 5
@ciachostko: Kolo z Audi nie miał żadnego obowiązku by zaczekać.
Nie mieliście prawa go zatrzymywać ani blokować. Chcieliście łacha przystopować to trzeba było fizycznie zablokować wyjazd typowi i poczekać na policję jednak to Wy bylibyście sprawcami wtedy. Tak to niestety działa.
Pozostaje dokumentacja fotograficzna i świadkowie. Żeby nie było to oczywiście jestem po Waszej stronie bo buractwa motoryzacyjnego nienawidzę jak żyd pana Jezusa( ͡° ͜ʖ ͡°)