Wpis z mikrobloga

@Chad-z-Boboli: ale tylko w przypadku menela z boboli jego fani z swoim IQ przebili się dalej niż zero absolutne i nadali mu status nadczłowieka, inteligenta dla którego mensa to drobna przystawka. Jakiś kult stworzyliście wokół zwykłego luja. Natomiast suchego i konona większość ocenia trzeźwo i nikt nie przypisuje im jakiś heroicznych czynów i osiągnięć :D (no ale w sumie konon "też nie pije" buahahahaha)
@mirekzwirek8: rotfl wiesz co gosciu, wszyscy wysylaja donejty myslac ze rozkrecaja lajta. Takze niczym sie od gimborakowiska nie roznisz. Co typ rotfl
@dizel81 Ostatnio duzo robie przy koncertach hiphopowych - malo ktora mlodziez zna tych patusowo, przynajmniej ta rozrywkowa mlodziez co ma dziewczyny, chodzi po imprezach, wygladaja normalnie ubieraja sie normalnie. Oni nie wiedza kim sa ci debile. Ci co ogladasz ich na filmach, te nieudaczniki zyciowe, te gimbusiary z glosem
@alfons-metody już mnie wrzucasz do jednego worka z gimbami, weź się alfonsie odczep ode mnie bo nie wiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o np. Sytuację w ktorej wysyłam donejta by podsycić atmosferę. I to jednorazowo, a nie #!$%@? spamiac jak debil.
@mirekzwirek8: no wlasnie dokladnie o to mi chodzi, kazdy wysyla donejt by podsycic atmosfere. 99.9% donejtow idzie do hoboka, wiec tylko 0.1% coś tam sie przebija. Powiem ci ze rownie dobrze mozesz w lotto grac.
Co lepsza nagroda : milion w lotto czy knur udajacy ze sie poirytowal....
Hmmmmmmmmmmmm Tak jestes gimborakiem i nie obrazaj sie, jak startowali z lajtami tez mi sie zdarzylo wyslac donejta dostac reakcje od meneli ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rychu_Bychu: Z tym rychłym upadkiem Menela wieszczonym na tagu to zupełnie jak z Korwinem wieszczącym od kilkunastu lat, że Unia Europejska rozleci się najpóźniej przyszłą wiosną :v
@Zwanek: Mój profil powstał na fali popularnosci menela blisko 2 lata temu. Nie mogłem już czytać tych bzdur, gdy skonfliktowany z knurem obesrano dorobil legende swojej osobie. Minęło kilka miesięcy i menel zbierał pety pod biedronką. Ludzie szybko przejrzeli na oczy tę ohydna fałszywą kreaturę.
Teraz trwa hype na meksyka, z powodu upadku wiekszości patostreamerów i z powodu hejtu w stronę knura, na którym meksyk zyskuje jako antagonista. Sradek ustawil mu