Wpis z mikrobloga

@997troy_ananas69 Ten akronim jest tak głupio używany... Lgbt nie mogło istnieć tak jak onr, bo nie jest tworem, tylko hm, stylem bycia? Nie jest organizacją, chociaż tak często bywa dzisiaj postrzegana. Dzisiejsze Lgbt mam wrażenie, że robi więcej szkody, nic pożytku tym, którzy teoretycznie mogli by na tym zyskać. Porównywanie tego do siebie jest tak głupie, że w zasadzie każde kolejne zdanie w takiej dyskusji jest co raz glupsze :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ibilon: LGBT to akronim od Lesbian Gay Bisexual Transsexual. Tacy ludzie istnieją pewnie od początku gatunku ludzkiego

@zjadlbym_kebaba: Nie wątpię, że zboczeńcy istnieli od początku ludzkości, ale ideologia LGBT na pewno nie.

Równie dobrze możnaby powiedzieć, że 2000 lat temu istnieli komuniści, bo ktoś kogoś okradł.
@vuln: A co stoi na przeszkodzie? Osoba transseksualna po prostu czuje, ze urodziła się w złym ciele. No ale niektórzy od razu maja przed oczami drag queen, które zresztą tez w większości nie są transseksualne. xD
@zjadlbym_kebaba: no właśnie to po co wypisujesz bzdury, nie można określić w żaden sposób czy to było czy nie. Możesz jedynie dywagować nad takimi głupimi tezami niczym nie potwierdzonymi. Tym bardziej, że nigdzie takowych wzmianek znaleźć nie mogę jeżeli masz takowe i w dodatku z wiarygodnego źródła proszę abyś mi je przedstawił.
Swoja droga o nic nie oskarżam powstanców ale przyłożenie ręki do jednej z najbardziej bezsensownych masakr zawierającej w sobie zachęcanie prawie bezbronnych dzieci kobiet i mlodych mezczyzn do bezsensownej walki nie powinno byc wielkim powodem do dumy (#!$%@?ąc od dziesiątek tysięcy cywili którzy zginęli rykoszetem i zniszczonej stolicy)
@JLSZ: z tego co pamiętam, krótko po rozpoczęciu okupacji, liderzy ONR próbowali dogadać się z niemcami i stworzyć kolaborujący z nimi rząd. Wspólną plasz zyzną miał być antysemityzm. Nic z tego nie wyszło i ONRowców sprzątnęło polskie podziemie albo sami niemcy.