Wpis z mikrobloga

Wiekszego debilizmu, że dzieci magicala przejęły s17 nie słyszałem. Wystarczy na lajcie posłuchać donejtów z głosem - każdy z tych ludzi którzy płacą za to przedstawienie dla plebsu bez ambicji to mężczyzna, sądząc po głosie - fizycznie dojrzali. Szkoda, że nie ma sposobu przeanalizować tego zjawiska co siedzi w głowie tym ludziom (Jakie cechy wspólne mają, może w pracy trakrowani jak psy i próbują odreagować to, że w ich życiu nie uklada sie najlepiej) którzy próbują i PRÓBUJĄ to slowo klucz sprowokować majora czy konona mimo, że ci upośledzeni na swój sposób to jednak cwani jak lisy, ze swoim dzikim instynktem nabijają w butelke ludzi którym jak widać pieniędzy nie brakuje w życiu.

#patostreamy #kononowicz
  • 6
@TommoT1908: co? Gdzie ja tak powiedzialem xD? W jednym i drugim są gimbusy ale w lajtach to przecież słychać, że to donate glosowe najczesciej sa wysylane przez doroslych facetów. O spadochroniazach nic nie wspomnialem wez przeczytaj to co napisalem bo nie masz pojecia co przeczytales. Jestem obserwatorem zjawiska patostreamow jak sprora cześć a twoi pupilkowie sa jak najbardziej patostreamerami