Wpis z mikrobloga

-NIEWOLNICTWO

Hehe no kurde wiadomo ze nie powinno się czarnych tak upadlać i zniewalać, ale obie strony siebie warte, prawda leży po środku.

-PRAWA WYBORCZE KOBIET

Kurde no wiadomo ze przypał, ze matka córka ciotka żona nie mogą głosować, ale powinny się trochę ogarnąć te feministki bo gadają bzdury o jakieś urojonej dyskryminacji bez przesady jezu wszystko jest spoko skończcie jątrzyć

-NIETRAKTOWANIE LUDZI LGBT JAK ŚMIECI

Hehe ja to jestem przeciwny P R O P A G A N D Z I E LGBT, ale nie trzeva od razu ich bić xD Po prostu niech siedzą cicho w domach i się nie O B N O S Z O M. Ja nie jestem homofobem, tylko nie lubie propagandy LGBT po prostu ok?

Stanowskie tego świata, symetysci prawdopośrodkiści to najgorszy rodzaj ludzi, gorsi od radykałów i fanatyków. Komunistę, faszyste, islamistę, katolickiego fundamentaliści, prolajfera czy innego świra poznajesz od razu i wiesz, żeby go unikać, ignorować i przed nim ostrzegać społeczeństwo. Zdystansowany pseudoobiektywny relatywista to nic innego, jak reprezentant milczącej większości, kryptozwolennik statusu quo, który ze strachu przed zabraniem stanowiska będzie sączył jakiś bullshit o tym, ze prawda leży po środku. Nie, nie leży. Nie, nie ma symetrii w świecie. Nie, pseudoobiektywizm nie jest cnotą w polityce, a szczególnie w sytuacjach, gdy regresywni fanatycy sortują ludzi na lepszych i gorszych, roszcząc sobie prawo do przyznawania praw obywatelskich i godności wedle ich uznania. Tak było 200 lat temu i jest dzisiaj, zmieniła się tylko upadlana mniejszość. Kto jest najgorszy - homofobiczni fanatycy? Miedzy innymi. Ale jeszcze gorsi sa ci, którzy to relatywizują ( )

#bekazprawakow #neuropa #polityka #lgbt #weszlo #stanowskicontent
KazachzAlmaty - -NIEWOLNICTWO

Hehe no kurde wiadomo ze nie powinno się czarnych tak ...

źródło: comment_kVSAyRRl2p5XVZbgKIcuUlvUZw49Yps7.jpg

Pobierz
  • 14
@frogi16: tylko przy założeniu, że wystąpienie takiej sytuacji jest zdarzeniem niezależnym — jak na przykład kalectwo (to, czy sąsiad będzie kaleki nie ma wpływu na to, czy moje dziecko będzie kalekie). A tak nie jest przy potępieniu społecznym. Bo społeczności, w tym i wyborcy partii politycznych, by być silni, muszą być zjednoczeni przeciwko czemuś. Przy tych wyborach, obóz rządzący wybrał sobie zjednoczenie przeciwko LGBT (w poprzednich: przeciwko imigrantom). Jeśli więc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Althorion: sensowne rozumowanie, ale nie jedyne - w społeczeństwie będziemy mieć raczej do czynienia z mieszaniną poglądów i rozumowań, dla niektórych bardziej przekonujący będzie twój wywód, a inni - kierujący się innymi wartościami, czy po prostu inaczej wnioskujący - postąpią jak napisałem wyżej.

Co nie zmienia faktu, że to celne spostrzeżenie warte rozważenia i pamiętania o nim przy interpretacji pewnych zjawisk.
@Kazach_z_Almaty: To nie jest nowa sprawa.
Martin Luther King w 1963 pisał, że w walce o prawa czarnych większym problemem niż Ku Klux Klan są biali centryści. Tacy sami jak ci, którzy dzisiaj o Polsce o prawach homoseksualistów mówią "Ja nic nie mam do gejów ALE na tych paradach to czasem przesadzają, no i związki partnerskie nawet bym popierał, ale chyba jeszcze jest na to za wcześnie".

First, I must confess