Wpis z mikrobloga

Użytkownik @Cantrustme, o którym mam zapisaną notatkę, że zaplusował wyssany z palca wykres na temat skali pedofilii wśród homoseksualistów zbanowanego już @JateHews z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/41999377/ (kopia na web.archive), który najpewniej zrobił sam JateHews bo w opisie wykresu były literówki (xD) zarzuca mi w swoim najnowszym wpisie (kopia na web.archive w razie jakby skasował) po tym jak prostuje jego manipulację że, uwaga, to ja manipuluję a potem wrzuca mnie na czarnolisto xDDD

Czyli kolejny prawicowy troll, a może po prostu czyjeś multi?

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
R187 - Użytkownik @Cantrustme, o którym mam zapisaną notatkę, że zaplusował wyssany z...

źródło: comment_4zpUjtLJVjbVx8GcKtB286fXJGKbcNhq.jpg

Pobierz
  • 14
@R187: co do ilosci przypadkow pedofilii wedlug orientacji plciowej
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756

Using phallometric test sensitivities to calculate the proportion of true pedophiles among various groups of sex offenders against children, and taking into consideration previously reported mean numbers of victims per offender group, the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1. This suggests that the resulting proportion of true pedophiles among persons with a homosexual erotic development
@wojciech-dyrets: Ale cytuj abstrakt do końca:

This, of course, would not indicate that androphilic males have a greater propensity to offend against children.


Ja przeczytałem pełen tekst tego badania, dostępny jest do pobrania tutaj. Zauważmy jak skonstruowana była grupa badawcza:

Subjects were 463 nonpsychotic sex offenders against female or male 6-11 -year-old children (omitting those who had offended against children of both sexes), aged 18-55 years inclusive.


Czyli badani to
@wojciech-dyrets: Dodatkowo badania sugerują, że w grupie osób ukierunkowanych erotycznie na partnerów dorosłych to wśród heteroseksualnych meżczyzn (gynofilów) jest większe ryzyko, że taka osoba skrzywdzi seksualnie dziecko, niż u homoseksualnych mężczyzn ukierunkowanych erotycznie na partnerów dorosłych (androfilów):

The possibility emerges that homosexuality and homosexual pedophilia may be mutually exclusive and that the adult heterosexual male constitutes a greater risk to the underage child than does the adult homosexual male.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/666571
@R187: no to fajnie ze jak juz androfil woli doroslych facetow to jest mniejsze ryzyko ze za dziecko sie wezmie,no i odrzucili biseksualistow ,no tak to zmienia wszystko xDDDDD
chyba nie przeoczyles 11:1 skali na niekorzysc homoseksualistow xDDD
chyba nie przeoczyles 11:1 skali na niekorzysc homoseksualistow xDDD


@wojciech-dyrets: Chyba wagarowałeś na lekcjach matematyki. Sam przecież zacytowałeś:

the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.


Tłumacząc na polski: stosunek heteroseksualnych do homoseksualnych pedofilów został obliczony na 11 do 1. To oznacza, że w grupie 12 pedofilów 11 jest heteroseksualnych a jeden jest homoseksualny, czyli 1/12 = 8.3% pedofilów jest homoseksualna.

no to fajnie ze jak
Chyba wagarowałeś na lekcjach matematyki. Sam przecież zacytowałeś:

the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.


@R187: . ilosc pedofili wsrod homoseksualistowe jest po prostu niewspolmiernie wieksza biorac pod uwage ich czestosc wystepowania w spoleczenstwie
@R187: no akurat liczba calkowita pedofilow w spoleczenstwie nie jest potrzebna aby wyliczyc ze statystycznie homoseksualista ma wieksze szanse zapasc na ta chorobe.Badania byly przeprowqwadzone na reprezentatywnej grupie i jesli chcesz podwazac naukowe badania to otworz Uniwersytet im.Neuropy xDDD
@wojciech-dyrets: Wytłumaczę o co mi chodzi na przykładzie obliczeniowym:

Założenia:
1. Częstość występowania pedofilii wśród mężczyzn: 0.1% (nie wiem ile to jest naprawdę, biorę jakąś liczbę na potrzeby tego przykładu)
2. Dane o ilości homo wśród ludzi i homo wśród pedofilów z artykułu naukowego od którego się wzięła cała dyskusja (czyli odpowiednio stosunki 1:20 i 1:11 co daje odpowiednio 4.76% i 8.33%)
3. Odrzucamy dla uproszczenia obliczeń i z powodu dostępności
@wojciech-dyrets: I jeszcze dla uzupełnienia obrazu sytuacji:

Jeśli pedofilów wśród mężczyzn jest 0.1% to:
1 homoseksualny pedofil przypada na 12 000 mężczyzn
1 heteroseksualny pedofil przypada na 1091 mężczyzn

Jeśli pedofilów wśród mężczyzn jest 3% to:
1 homoseksualny pedofil przypada na 400 mężczyzn
1 heteroseksualny pedofil przypada na 36 mężczyzn
@R187: Zgadzam sie z tym co napisales ale zboczyles z tematu.To badanie nie bylo na temat ilosci homoseksualnych pedofili w spoleczenstwie tylko na temat czestosci wystepowania homoseksualnych pedofili w stosunku do heteroseksualnych
@wojciech-dyrets: Pod innym wpisem napisałeś:

Ty tutaj wyciagasz podgrupe jaka sa androfile i starasz sie wmowic ze jest reprezentatywna dla calego srodowisko homoseksualnego


https://www.wykop.pl/wpis/42943595/#comment-151300769

Dlatego to jest istotne. Jeśli homoseksualnych pedofilów jest 0.175% (dla 0.1% wśród mężczyzn) wśród homoseksualistów, to to oznacza, że 99.825% homoseksualistów jest androfilami, a jeśli jest ich 5.25% (dla 3% wśród mężczyzn) to 94.75% jest androfilami. Tak czy siak zdecydowana - większość.

Ale ta druga liczba jest