Wpis z mikrobloga

@AkatTegoTematu:ok dzięki, bede grał pierwszy raz, lubie,pvp/pve tutaj trzeba jakos wybierac w którym kierunku się idzie,czy to kwestia itemów i ich statystyk ? a i jaką profesję byś polecał na początek, sorry za noobskie pytania
@Reevder: do PvE i PvP wybór serwera nie ma znaczenia, jedynie do WvW. W tych pierwszych będziesz i tak grać z losowymi graczami. A do WvW polecam coś z górnej stawki, jeśli chciałbyś coś z działać z biegającą tam ekipą - https://leaderboards.guildwars2.com/en/eu/wvw

Sam kiedyś szukałem info odnośnie najłatwiejszej klasy na początek, ale to było dawno, a wszystko pozmieniało się dzięki nowym specjalizacjom. Wtedy pierwszą trójkę zajmowali chyba Guardian, Warrior i Ranger.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: drzewka rozwoju możesz zmienić w każdym momencie poza walką, umiejętności ostatecznie dostaniesz wszystkie też, więc wydawaj punkty na co uważasz. Tym bardziej że content z podstawki jest dosyć łatwy. Schody zaczynają się przy dodatkach, bo tam już poziom trudności skacze dramatycznie, o czym się sam przekonałem kiedyś xd

Z tego też powodu wydaje mi się że powinieneś wziąć którąkolwiek klasę, taka jaka ci się podoba. Zdobywając poziomy nauczysz się naturalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: oczywiście że jest sens. Wykorzystuje się go, o dziwo, jako DPS, ale też jako support, więc jest uniwersalny. Tankowania jako takiego nie ma, ale rozdawanie buffów i healowanie jest bardzo ważne
@AkatTegoTematu: ok dzięki ostatnie pytanie a te pierdoły co się wybiera pod koniec tworzenia postaci mają wpływ na późniejszy etap gry chodzi mi o np wybór tych naramienników lub hełmu? co do guardiana jaka rase wybrać najlepiej?
@Reevder: rasa nie ma kompletnie znaczenia, tylko wygląd i Personal Story czyli taka jakby kampania. Wybór tych itemów ma bardzo małe znaczenie bo najprawdopodobniej szybko znajdziesz lepsze, więc wybierz to co ci się podoba. Sorry że tak późno odpisałem ale nie zauważyłem notyfikacji xd
@AkatTegoTematu: spoko będę się odzywał a co do klasy wybralem jednak thiefa ;P,nie lubię trochę tak pomieszanych rzeczy ;p chodzi mi o te podklasy i różne rodzaje broni ;p np warrior z łukiem,no nic kwestia ogarnięcia i przyzwyczajenia. Dobrej nocki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: @AkatTegoTematu: co do tanków, to na niektóre bossy rajdowe atakują gracza z największą ilością toughnessa (stat zwiększający obronę) także tank jest i najczęściej jest nim Mesmer, chociaż Guardian też może być od biedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: gra jest zrobiona tak, że praktycznie nie da się grać tylko jedną klasa, chyba, że grasz supportem/healerem. Próbuj różnych klas i wybierz kilka buildów (najlepiej różnych, masz 6 rodzajów - power dps, condition dps, banner support który może być pod power lub condi, support i healer), którymi Ci się dobrze gra