Wpis z mikrobloga

@amrismelel: Jacy my? Ja jestem hetero ale jestem normalny i dlatego nie przeszkadzaja mi homo. Nikt nie krzyczy ze chce „kolege popychac w dupsko” tylko chca mozliwosci zalegalizowania ich zwiazku. Jak rzad im to umozliwi to przestana wychodzic na ulice.

A chrzczenie - czyli wpisywanie czlowieka do wspolnoty religijnej - dziecka kiedy jeszcze jest tego nieswiadome jest etyczne, moralne i zgodne z prawami czlowieka? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@amrismelel: Nie, napisaleś „dlatego adopcja dzieci w wieku kiedy nie mogą decydować za siebie jest nieetyczna i niemoralna i nie zgodna z prawami człowieka.”, wiec pytam - chrzest tez za takowy uwazasz? Tez podejmuje sie decyzje za nieswiadome dziecko.
  • Odpowiedz
@amrismelel: >każde dziecko ma prawo posiadać Tatę i Mamę, dlatego adopcja dzieci w wieku kiedy nie mogą decydować za siebie jest nieetyczna i niemoralna
czyli jak nie posiada ojca albo matki to już jest zbrodnia przeciw ludzkości? ogólna adopcja przez kogokolwiek również? znowu argumenty z dupy, które pasują do każdego człowieka niezależnie od płci, ale każdy je przytacza tylko, żeby wyrazić jakie to te homosie złe i nieludzkie rzeczy chcą robić
  • Odpowiedz
@ale_prostak: adopcja przez pary heteroseksualne jest zgodna z prawami człowieka bo dziecko będzie mieć i mamę i tatę. Adopcja przez homoseksualistów można porównać do adopcji psa ze schroniska ot taki sobie spełnili kaprys. Jesli homoseksualiści chcą dzieci droga wolna, niech gej znajdzie sobie lesbijkę i zrobią sobie własne dziecko i niech własne dziecko wychowują w zakłamaniu.
  • Odpowiedz
@kezioezio: W przeciwieństwie od adopcji każde dziecko jak już może mówić za siebie może odrzucić wiarę w przeciwieństwie do adopcji, chrzest to nie jest żadna magia i nie wpływa w żaden sposób na psychikę człowieka.
  • Odpowiedz