Wpis z mikrobloga

D2 - Co dalej? #lacunafabularniereptilianie
#lacunafabularnieczarnolisto - zbiorczy tag do czarnolistowania

------------------------------------------------------------------

Jaszczur skierował swoje kroki w stronę towarzysza, ale przystanął. Obrócił się w stronę Ur-Shaka i spojrzał na niego świdrującym spojrzeniem. Ur-Shak momentalnie pobladł.

Drugi jaszczur, widząc całą sytuację błyskawicznie podskoczył do nieuzbrojonego. Spojrzeli na siebie krótkim spojrzeniem i nie tracąc więcej czasu skierowali się do Eufratu. Janutar nie szedł za nimi. Nie był w stanie znieść widoku swojej żony, znikającej w rzece. Pozostali mieszkańcy zaczęli powoli opuszczać plac, ale większość zamiast udać się do swoich domostw, postanowiło wrócić do Długiego Domu. O pewnych, niedokończonych sprawach nie można było tak po prostu zapomnieć.

------------------------------------------------------------------

W tym wątku zainteresowani mogą wrócić do Długiego Domu i omówić przyszłość miasta po śmierci Rady Starszych. Najpopularniejsze decyzje podjęte na tym wiecu do 1.08 do 1:00 zostaną rozegrane.
Pobierz lacuna - D2 - Co dalej? #lacunafabularniereptilianie
#lacunafabularnieczarnolisto - ...
źródło: comment_Ngiq2E6fsCBlrV0IlAZWRUYo1ouUlEdM.jpg
  • 22
Sargon
- Na co nam przywódcy, nie możemy po prostu podejmować ważniejszych decyzji i wydawać osądów głosem większości, a w pozostałych kwestiach dać każdemu wolną rękę? Chyba nie chcecie by znowu ktoś poszedł ich drogą i skończył jak oni - powiedział wskazując na ciągle leżące w Długim Domu ciała Rady Starszych
- Swoją drogą, może zrobimy z nich jeszcze jakiś użytek?
Diego

- Patrząc na dzisiejsze wydarzenia to z dnia na dzień jest nas coraz mniej. Musimy działać.
*zwracając się do (@kolorowy_jelonek ) Janutara
- Wiem że straciłeś dzisiaj żone, przykro mi z tego powodu. Ale wpadłem na pewien pomysł. Myślę że Twój miecz to może mieć związek z rdzeniem. Chciałbym sprawdzić co się stanie gdy zetknie się go w rdzeń.
Dada Tuttu

Od czasu utraty ukochanej siostry buńczuczny alchemik jeszcze mocniej skupił się na swoich sprawach. Masakra i śmierć mieszkańców Ur jeszcze bardziej go oddaliła od życia społeczności miasta. Bach! Gdyby tylko podzielono się sensownie w zespoły, które by skoncentrowały się na próbie realizacji poszczególnych wariantów ucieczki! Ale czas wracać do swoich zajęć. Tak!
Drabulok - nawigator/opryszek

@Akumulat
Ur-Shak! Widziałeś? Widziałeś jak na ciebie spojrzał? Mówiłem, że jaszczury potrafią czytać w myślach! Mówiłem żeby zakładać moje posrebrzane czepce na głowę! Wtedy twoje myśli są bezpieczne. Skoczę do domu i przyniosę dla was wszystkich!

@lacuna
Zamiast do domu biegnę szabrować domy byłych członków Rady Starszych - Zummabu, Balulu i Ur-Zababa. Szukam czegoś co mogłoby wskazywać na ich powiązania z jaszczurami lub coś co przed nami ukrywali. Jeśli
Jurand

Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Ur!

Sami widzieliście lub słyszeliście co się dzieje, gdy ten tajemniczy rdzeń poleje się wodą. WYBUCHA! O tak. Dlatego proponuję upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wykopać zbiornik, do zbiornika przetransportować wodę z tunelu ucieczkowego, a potem wykopać rów do rdzenia z tego zbiornika. Gdy już wszyscy będziemy bezpiecznie uciekać przez tunel za mury miasta, przerwać tamę i pozwolić wodzie dopłynąć do rdzenia. Miejmy nadzieję, że to wysadzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@lacuna:
Ur-Shak odważny, bo spojrzał w oczy jaszczura

Mamy coraz mniej czasu, bo Eufrat podnosi się z dnia na dzień.
Stara rada tylko nas wstrzymywała. Proponuję dalej prowadzić pracę nad projektami, a kilka z nich już zaczęliśmy realizować, które pomogą się nam stąd wyrwać. Uważam, że udział w projektach powinni wziąć także mniej aktywni mieszkańcy (OOC: mówię o NPCach) i samemu będę się starał ich do tego przekonywać. Każdy kto ma
@lacuna:
Regis
Nie wiem jak, ale ja zamierzam sprawdzić ten podwodny tunel, wiem ze nie każdy z nas da radę tamtędy uciec ale może z drugiej strony jest cos co da nam jakieś odpowiedzi!
Co do ciebie Ur-Shak @Akumulat nigdy nie byłem przeciwko wam zawsze mówiłem ze chce uniknąć rozlewu krwi, nie żywię do nikogo urazy. Jednakże mówię tu i teraz żeby nikt nie ważył się rabować majątku zmarłych - powinnismy
@lacuna: W długim domu pojawiły się już pierwsze muchy.
Ciała były powoli zbierane w jedno miejsce, choć nikt za bardzo nie palił się do takiej roboty. Jednak gdzie będą się spotykać, jeśli nie w długim domu?
Długie czerwone smugi prowadziły z losowych miejsc klepiska do starego drewnianego taczkowozu na zewnątrz. Kusząco wiodły wzrokiem dalej, gdzie mogły się kończyć. Jedna z nich wiodła prosto do roztrzaskanej czaszki alchemika-badacza. Jedno oko zamknięte, a