Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@tadocrostu: większy tv i wyjeb obrazy, nie wiem czemu ludzie mają potrzebę wypełniania jakiegoś miejsca. Wolna przestrzeń = większe mieszkanie
  • Odpowiedz
@n1cod3: nie koniecznie, kupilem mieszkanie w stanie deweloperskim - kompletnie pusto, i wszystkie pokoje wydawaly sie jakies male, po wstawieniu mebli i jakis tam wypelniaczy wydaja sie wieksze :)
  • Odpowiedz
@tadocrostu: Boazeria za szafką rtv, zupełnie bez sensu. Szafka w innym stylu gubi się na tym tle, do tego nawet nie liniuje się z podziałami. I pamiętej "less is more"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tadocrostu: daj spokój z tymi obrazkami przecież kawałek pustej ściany jest ok xD ja bym już prędzej zrezygnował z białego koloru na tej ścianie - pomaluj ja inaczej i będzie gitez
  • Odpowiedz
  • 0
@tadocrostu
1 Jasna ściana za TV biała (,) nie bardzo, tv wygląda na mniejszy, gorzej się będzie oglądać.
2 lampki obok tv bardzo źle.... Będą się odbijać i nawet ściemnione będą zabierać detale
3 tv na wysięgniku, podświetlony od tyłu, nawet tanie ali-ledy zrobią robotę(za stówkę)
4 wybierz mebel ciemny z plecami na nich powies tv
Jak nie znajdziesz to zamówic możesz płytę meblowa nawet w casto...w kolorze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tadocrostu: zrobiłabym większą zabudowe, nawet pociągnięta na całą szeroskość ściany. Do tego fajnie byłoby podkreślić tę ściane mocniej - może sztukateria i w niej wtopić tv ? Dodałabym ewentualnie jakąś tapete jeszcze, jeżeli chcesz uzyskać bardziej styl glamour - bo na razie to jest taka prowansja, glamour i minimalizm. W sumie też troche stylu klasycznego.
  • Odpowiedz
@tadocrostu: na mój gust nie ma pomysłu na ten salon, kanapa przy ścianie i telewizor przy drugiej ścianie - cyk fakturka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podczas oglądania TV chcesz kontrolować i rozpraszać się tym co robi osoba przy biurku?
Widzę po kasetonach że chcesz po hamerykańsku, to kanapa na środek, telewizor może być jak jest. Biurko w tej opcji za kanapę, osoba pracująca będzie siedzieć tyłem do
  • Odpowiedz