Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo w każdym środowisku są homoseksualiści, dlatego naszło mnie takie pytanie, kiedy ludzie z prawicowymi poglądami (prawicowcy) mają swoje święto homoseksualistów w ich środowisku?
Drugie pytanie, które mnie nurtuje, czy ciężko żyje się w ukryciu (jako prawicowy homoseksualista)?
Czy któryś z nich/was będzie w stanie stanąć w prawdzie i odpowiedzieć na moje pytania?
#bekazprawakow #lgbt #polska #bekazlewactwa
  • 9
  • Odpowiedz
@WN-NW_: @darek-jg: Homoseksualiści wśród osób z prawicowymi poglądami wiodą smutne życie w samotności, nigdy nie wychodzą z szafy i szczęścia zamiast w miłości do drugiego człowieka szukają w miłości do Boga, który nie pozwala im realizować jej w inny sposób, bo to "grzech". Do końca życia muszą żyć w czystości, nie wchodząc nigdy w żaden związek.

Albo mogą po prostu przestać być prawakami i znaleźć sobie kochającego chłopaka. Ich wybór.
  • Odpowiedz
@WN-NW_: Opieram się na zaleceniach Katechizmu Kościoła Katolickiego co do tego jak powinien zachowywać się homoseksualista chcący dostąpić zbawienia.
  • Odpowiedz
(łoo matko zapomniałem w ogóle tą wiedzę) szanuję Twą wiedzę (zaskoczyłeś mnie tym, że tak wnikliwie poznałeś zalecenia KKK) choć będę nadal czekać na odpowiedź jakiegokolwiek szczerego człowieka z prawicowym stylem życia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz