Wpis z mikrobloga

#miband
Kupiłem mibanda 4 z Hiszpanii na tej popularnej aukcji i oczywiście pech chciał że mój miband musi nie działać. Nie ładuje się, nie włącza, nie łączy z mifitem. Napisałem w wiadomości do sprzedającego o problemie. Dostałem odpowiedz aby odesłać paczką z trackingiem (na swój koszt), a po otrzymaniu wyśle nowy. Oczywiście kompletnie mi się mi to nie opłaca w tym momencie. Co byście zrobili? Odpalać dispute na refund czy raczej mi go odrzucą?
  • 7
@Prof_ po takim czasie to sprzęt przyszedł na pewno rozładowany. Jesteś przekonany, że poprawnie wkładasz go do ładowarki? Styki są na odpowiednim miejscu? Powinieneś usłyszeć kliknięcie.
@Prof_ no to złóż wniosek o zwrot pieniędzy..
Mi gdy zepsuł się upadek po upadku kwotę 50 zł zwrócili od razu bez konieczności zwrotu towaru. Nie wiem jak będzie w tym przypadku, większa kwota. Jaka jest cena wysyłki do Hiszpanii?
@FHA96: 15-20zł żeby był tracking. Oczywiście będę musiał czekać najpierw 3 tygodnie zanim poczta go tam zawiezie a później 3 tygodnie w drugą stronę, tak jak to czekałem teraz. Dałem 33,49 był z dodatkowym paskiem. Zastanawiam się nad odpaleniem 29.99 czyli tyle ile było na aukcji za samego banda.