Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wróciłem z 10 dniowej podróży po Europie, masa przygód, opowieści, analiz, zdjęć itd. Ojciec:

- O której wróciłeś?
    - O 1:20?
    - Fajnie było?
    - Fajnie.
    - To dobrze.

xD

pokaż spoiler Ale wbrew pozorom ma racje- wasze podróże nikogo nie obchodzą poza wami samymi. Dlatego nie zakładajcie blogów dlatego ze udało się wam zdobyć wizę do USA, bilet do Tajlandii czy po prostu turlaliscie się stopem jak bezdomni żebrząc o prysznic.

#heheszki #podroze
    pokaż całość

odpowiedzi (98)

ochui XD
    #heheszki #humor #gif #wtf #wesele

GFY

odpowiedzi (28)

Jakieś 4 lata i około 15 kilogramów - tyle dzieli poniższe zdjęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wszyscy robią #chwalesie się ile zrzucili, a ja przytyłam i w końcu czuję się dobrze!
    Studia zaczynałam z szalonymi 38 kg na wagowym liczniku. Przez całe życie byłam zawsze małym patyczakiem. Ok. 18 rż. nabrałam odrobinę masy, ale nadal byłam płaska z każdej strony i mogłam policzyć sobie wszystkie kostki. Kupno ubrań było tragedią, na fotce mam sukienkę z działu dziecięcego w rozmiarze pasującym na dwunastolatkę. Teraz dobiłam do normalnego damskiego XS/S (⌒(oo)⌒)

pokaż spoiler Nie, nie tyję więcej, od ubiegłego roku waga stoi w miejscu. A płaskiego brzucha nigdy nie miałam i nie chcę mieć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozowepaski #tyjzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (159)