Wpis z mikrobloga

@SpokojnyPan: Nie klnij i nie przeżywaj. Mondeo MK5 w 2019 zrobiło lift, który różni się np. taką chromowaną listewką z tyłu, wszystkie wcześniejsze roczniki z taką listewką rzeczywiście pochodzą z importu. Jest jeszcze Vignale z festyniarskimi dodatkami w chromie, też można sprawdzić temat. Mam m.in. MK4 i MK5 i nie ma nic złego w sprowadzaniu Mondeo z USA bo to auto jest bardzo amerykańskie i projektowane na tamtejszy rynek.
Czy amerykańskiemu autu, które ma miejsce na "normalne" blachy mogą przysługiwać te krótkie? Pytam, bo do Fusiona wchodzą normalne.
Tych tablic jest ograniczona ilość - dzbany takie jak ten biorą tablice do aut europejskich i wykorzystują pulę numerów


@aksal89: jest ograniczona tylko przez #!$%@? urzędnicze. Na czterech znakach jest prawie milion kombinacji a Polacy jak zwykle gryzą się między sobą.
@Jomahajomaso: ktoś mi może wytłumaczyć o #!$%@? chodzi w tych małych tablicach i związanej z nią „modą” i po co te Janusze je biorą jak nie potrzebują? To jest tak wiochowate, że masakra.
@a665321: w krótkich masz kombinacje tylko 3 znaków - nie chce mi się liczyć, ale internety twierdzą, że to tylko 17k kombinacji na każde województwo. No i oczywiście - numer raz użyty nie wraca do bazy
MK4 i MK5 i nie ma nic złego w sprowadzaniu Mondeo z USA bo to auto jest bardzo amerykańskie i projektowane na tamtejszy rynek.

@MrEngineer: a gdzie ja niby pisałem, że to złe? Na zdjęciu przecież wyraźnie widać emblemat Fusion.

Nie klnij i nie przeżywaj.

odezwał się moralizator i sędzia nieomylny xD przeczytaj w ogóle o czym mowa, dopiero potem się wpieprzaj w zdanie, bo całość twojej wypowiedzi była tak samo
a fusion to nie wyszedł ostatnio na rynek europejski? Coś sporo ich mijam

@lubie-kasztany: nie, jest Mondeo bo to prawie to samo. Sporo ich mijasz bo to absolutny hit jeśli chodzi o sprowadzane auta z USA, i słusznie bo auto na prawdę godne polecenia, z dobrymi silnikami i wychodzi tanio zza oceanu.