Wpis z mikrobloga

mireczki ja nie wiem co tu sie #!$%@? w trackingu na telefonie wszystko gra (oprócz tego ze paczka siedzi w tym #!$%@? #!$%@? budzie) to na komputrze tracking pokazuje ze zarejestrowano i nie nadano. próbowałem juz na innych stronach XD
#tracking #gearbest #dpd
  • 8
@otakoryba: No nie gadaj, że gearbest zaczyna robić to samo co janusze aliexpress. Na ali jak sprzedawca sprzedawca coś za tanio to zgłasza elektronicznie przesyłkę, ale nigdy nie dostarcza jej do urzędu poczty, co po 2 tygodniach oczekiwania skutkuje anulowaniem przesyłki. Dzięki temu nie ryzykuje, że anulujesz zamówienie przed wysłaniem z winy sprzedawcy(mają za to wielki minus u aliexpress) oraz nie ponosi konsekwencji z powodu nie zrealizowania zamówienia w określonym czasie
@otakoryba
@Hatam
@Vitalyi a co jeśli mija więcej niż dwa tygodnie? W moim przypadku mam dwa (z 1tracking):

Last vessel: 2019-07-06 - przesyłki jeszcze nie nadano

First vessel: 2019-07-14 - przybycie do portu docelowego BUD

Od tego czasu cisza. Po 2 ticketach każą czekać i informują że czas oczekiwania to wrzesień
@otakoryba: @Vitalyi: @mepps: Jak brałem MI boxa S to czekałem na nadanie paczki od 12 listopada do 5 grudnia. Support był wtedy zasypany ticketami od wkurzonych klientów. Może to jest ich nowy sposób na opóźnienie wysyłki towaru, którego fizycznie nie posiadają? Po co klient ma czekać miesiąc na wysłanie towaru, skoro można napisać mu ściemę, że wszystko wysłane, ale niedobrzy kurierzy się opierdzielają i wina leży niby stronie przewoźnika.