Wpis z mikrobloga

@vector_cd2401: @nexpo: Nie robiłem według żadnego przepisu w sumie, na oko tym razem :D To nie jest jakiś superostry sos, chociaż moc ma. Taki słodko-ostry ze słodkich papryk i habanero bo na moje jeszcze trzeba poczekać a w Lidlu promocja na papryki i habanero też niedrogie xD Koło 6kg słodkich papryk bez gniazd nasiennych, dwanaście habanero w całości, dwie duże cebule, cztery jabłka, trzy główki czosnku - to wszystko zmielone
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: dzięki, mialem kiedyś przepis na taki prosty sos, ocet, cukier, cytryna, przecier i papryki, ale to nie mogę znaleźć, chodzi mi o proporcje, a papryczki rosna...
@nexpo: Będe go pewnie jadł głównie z mięsem i tak mi sie skojarzyło że jabłka sie z mięsem łączą dobrze więc ich użyłem :D Czuć ich słodycz bo to jakieś maksymalnie słodkie jabłka były. W sumie sos wyszedł o tyle spoko, że na początku czuć właśnie te wszystkie składniki a habanero wchodzi dopiero po chwili :D Może następnym razem spróbuje z marchewką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niewiemja: ostre sosy tak już mają, że w pierwszej chwili taka bloga slodycz a potem #!$%@? i długo, dlugo nic... Przynajmniej moje tak miały :p ale dragony w tym roku pierwszy raz będą w użyciu, przy czym zrezygnowałem z hodowli slabszuch jak np habanero, więc może być bardzo ostro od początku, pożyjemy zobaczymy :)