Wpis z mikrobloga

@sebameba
@HPCC1A9F a na prostych pałować jak rajdowy kierowca ( ͡º ͜ʖ͡º)

@SnowFox To ja nie wiem czy mną gardzisz czy nie, bo używam bieg neutralny zamiennie z jałowym i luzem. Wydaje mi się, że każde z tych określeń jest wystarczająco zrozumiałe. Poza tym nie widzę najwyższej klasy w umiejętności hamowania silnikiem. Ot podstawowa technika jazdy, która oszczędza paliwo i hamulce. Tym zabawniej jest gdy na prostych
@AnsuzSowilo: Wielu z was niesłusznie zakłada, że ludzi w ogóle w minimalnym stopniu interesuje technika jazdy - dla znacznej większości ludzi jazda samochodem nie różni się od obierania ziemniaków - wystarczy im poziom minimum i nie odczuwają potrzeby podnoszenia swoich umiejętności, bo przecież i tak dojadą do celu. I dopóki nie trafi się jakaś ekstremalna sytuacja (poślizg, wypadek itp) nawet im przez myśl nie przejdzie, że warto byłoby się nauczyć jeździć
@SnowFox bardzo mi przykro z powodu Twojej zamkniętości.

@aksal89 Czemu zakładasz, że coś zakładam? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bez względu na to co tych ludzi interesuje, to mnie akurat technika jazdy w jakimś stopniu interesuje a jestem typem człowieka, który potrafi czuć dyskomfort, gdy ktoś robi coś w nieefektywny sposób albo niepoprawnie. Dlatego zamiast powiedzieć tej osobie co myślę, to sobie marudzę na portalu ze śmiesznymi obrazkami (
@SnowFox specjalnie napisałem "trochę gardzę", żeby to zmiękczyć. Mogłem też napisać "nie rozumiem jak można" ale wybrałem zwrot bardziej wpisujący się w wykopowe słownictwo. Nie miej mi tego za złe. Nie jestem niemiły dla tych ludzi, nie pluję im w twarz ani nic z tych rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)