Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#bydgoszcz ktoś, coś, praca? Pracodawca po wyjściu ze szpitala mnie #!$%@?ł. Nie mam wyuczonego zawodu. Większość czasu rękodzielnik. Na czarno ochrona i logistyka (nie wpiszę tego w CV).
Żadna praca jednak mi nie straszna. Jestem bardzo sumienną osobą, perfekcjonistką wręcz. Bardzo angażuję się w powierzone zadania. Mam prawo jazdy kat. B.
Ang: C1, niem: A1 (do odnowienia na B2, wiele lat nie używałam)


Jak ktoś ma #pracazdalna to równie chętnie.
  • 27
@Twinkle: Wszystko też zależy jakie masz wymagania finansowe. Moim zdaniem łatwo dostać pracę i dobrze płatną dla osób bez specjalnych umiejętności w Lidlu czy to w sklepie lub magazynie. Na magazynie powinna być lepiej płatna i nie musisz pracować z klientami. Niestety wszędzie czeka ciężka praca. Poza tym w parku przemysłowym cały czas słyszałem, że szukają pracowników tylko nie znam warunków w innych miejscach. W magazynie masz potencjalną szansę rozwijać się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nbzwdsdzbcps: Znajoma pracuje w Lidlu przy Zawiszy, odradza każdemu.

@partisan: A do tego nie potrzebna jakichś szkoleń?

@Aigre: Bo średnio to wygląda żebym wpisywała robotę wykonywaną w wieku 16-18 lat na jednocześnie 3 stanowiskach.

@69guziec: Biol-chem i napoczęty rat med.

@KRISSVector: Było uzgodnione, że idę do szpitala, no ok "zdrowie najważniensze". Wyszłam na przepustce do biura a oni jeb - albo podpisujesz abo dyscyplinarka. Umowa o dzieło,
@Twinkle szkolą w trakcie pracy. Jestem właśnie w trakcie. Od czasu naszej poprzedniej korespondencji na temat pracy zdążyłem zmienić firmę. Przejrzyj oferty Pkp plk, pkp cargo, pkp intercity, przewozy regionalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@69guziec: Jadę na jesień do #uk prawdopodobnie. Nie bądźmy śmieszni, nie będę pisała listu motywacyjnego. Ja bardzo np. chciałabym pracować jako stolarz, spawacz. Moja praca nie może być bez zmiennych czynników. Jestem osobą uzdolnioną kreatywno-manualnie

@partisan: I ile to trwa?

@blumbyd: Idk, podpisałam bo byłam w okresie lękowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Twinkle: Ja #!$%@?. Jesteś tylko po śmiesznym liceum ogolnoksztalcacym i jedziesz na jesień do UK. Czego Ty oczekujesz? Chcesz pracę na 2-3 miesiące? Łap się czegokolwiek. Idź na kasę do sklepu, skoro i tak wyjeżdżasz potem.
@Twinkle: od wysłania CV do rozmowy trwało ok. miesiąc. Za krótko pracuję, by opowiedzieć o zarobkach. W trakcie szkolenia płacą mało;) Mogę tylko powiedzieć, że tabela wynagrodzeń jest zazwyczaj skomplikowana i jest dużo dodatków do wynagrodzenia i dużo socjalu. Nie żebym namawiał, ale spróbować nic nie kosztuje.