Wpis z mikrobloga

Co oznacza obecna współpraca As Pik, Marecki, Rado?
As Pik po przedostatnim live Kierownika nie ukrywa niechęci do niego. Nie dziwię się. Mimo wszystko współpracę Rado z nim Kurzątkowski by jeszcze przełknął. Ale współpracę Rado z Mareckim?

Coś w ogóle ostatnio mało Kierownika w sieci. Na społeczności cisza, filmy marniutkie, pod wczorajszym wyłączył nawet widoczność łapek. Zresztą, chyba ma problem z tym kogo filmować. Rado ostatnio zbiera cięgi od widzów, a z polskich bohaterów kto został Kurzątkowskiemu? Chyba tylko Grzegorz (o którym słuch zaginął) i N jak Natalka (której notowania też wysokie nie są).
Jakiś trudny czas w życiu najlepszego jutubera?

#jaktoogarnac
  • 27
  • Odpowiedz
Co oznacza obecna współpraca As Pik, Marecki, Rado?


@luzdelsur1: Kooperacja takiej trójki przekrętów, to tylko jedno - chęć zgarnięcia jak największej prowizji, Bieniek oficjalnie powiedział, że będzie odpalał % dla siebie z wpłat na zbiórki.
  • Odpowiedz
@holden_: A jest coś takiego jak "content" jak to ogarnąć?
Dla mnie Kierownik nie ma kompletnie pomysłu, to co prezentował na początku sprzedawało się słabo, a potem zaczął ganiać od tematu do tematu bez szans na trwały (trwający dłużej niż kilka filmów) sukces.

Żeby zrobić codziennie ciekawy materiał trzeba być ciekawym człowiekiem i mieć naprawdę wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia i pokazania. Sorry, ale Jacek Kurzątkowski nie potrafi nawet ciekawego wywiadu
  • Odpowiedz
@rastafari85: Nie jestem wielbicielką Asa, ale mimo wszystko uważam to za uczciwsze postawienie sprawy niż zapłata 100 zł za wywiad (co powinno być kosztem prowadzenia kanału) ze zbiórki "pomóżmy bezdomnym przetrwać zimę".
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: a Grzesia prawdopodobnie umieszczono w hotelu gdzieś na Powiślu. z tego co mi wiadomo zamiast załatwiać sprawy to pojechał odwiedzić zamężnego ,,kwiatuszka" tylko skąd na to pieniądze poszły to już każdy chyba się domyśla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luzdelsur1: Podejrzewam, że bez z zbiórek trudno mu się utrzymać, a lubi żyć na wysokim poziomie plus alimenty na dzieci. Wĺaśnie jestem ciekawa jakiego rzędu dochody osiąga z samych reklam na yt, ale podejrzewam, że nie pokrywają one jego potrzeb.
  • Odpowiedz
@bronya: To rozwiązanie jest proste. Jeśli to co robi nie daje mu możliwości utrzymania się na takim poziomie jakiego oczekuje to trzeba pójść do pracy.

Dalej jest chyba nerwowo, widoczność łapek pod kolejnym filmem wyłączona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz