Wpis z mikrobloga

Jechałem wczoraj prywatną autostradą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oddali nowy odcinek A1, ale żeby na niego trafić z Częstochowy to trzeba się postarać. Nie ma żadnego oznakowania, że coś takiego jest dostępne.
Google o nim nie wie, podejrzewam, że jak się dowie to ludzie zaczną jeździć, ale oznakowania nie ma żadnego.
Z Katowic jedziemy A1 i na węźle Celiny jedziemy dalej. Tutaj łatwo. Od strony Częstochowy musimy wjechać na drogę 908 i węzeł jest między Dzbów a Wygodą.
#autostrady #samochody #polskiedrogi
kipowrot - Jechałem wczoraj prywatną autostradą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oddali nowy odcinek A1, al...

źródło: comment_rUUnu5nKUmUM53c3zopORV1RakSI844T.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@lets_gou_tnijmy_wuosy jedz na A1 nawet się nie zastanawiaj, do Celiny stara A1 jest trochę pofalowana, więc 130 maks, bo można głową rozbić dach, ale nowy kawałek jest bardzo dobry. Bardzo szybko jesteś w Częstochowie.
  • Odpowiedz
@kipowrot: ja do celin jeździłem kiedyś sprawdzać co jakiś czas jak wygląda postęp prac( ͡° ͜ʖ ͡°)

a powiedz mi jeszcze, bo widzę że po ciemku jechałeś, jak minąłeś Cz-we to potem tragedia jest w nocy czy lepiej ? bo ostatnio za dnia jak jechałem to do tomaszowa mazowieckiego z będzina(190km) jechałem ponad 3h i się zastanawiam też czy nie omijać odcinka częstochowa-piotrków i wyjechać sobie na
  • Odpowiedz