Wpis z mikrobloga

@jasmi_n

Kiedyś miałem kupić cyckonosz koleżance, bo jej ukradli w drodze do mnie bagaże.

Wchodzę do sklepu i myślę, który bo zapomniała mi wielkość miski podać
Hmm myślę dzwonię, ale ona nie odbiera.
Podchodzę do Pani i mówię jaka sytuacja...
Pani na to...zróbmy tak.
Która z nas 4 ma podobne piersi do koleżanki..
Mówię trudno ocenić tak przez koszulkę ( śmiech), ale chyba Pani z czarnymi włosami

@jasmi_n: Moim zdaniem jest to normalne. U siebie szafce na studiach jak i w domu rodzinnym mam ukryte takie same podpaski jakich używa moja Różowa. Szybko zrozumiałem, że okresu nie da się jasno opisać, że zawsze tak będzie wyglądał tyle trwał i tylko dokładnie tych samych dniach każdego miesiąca xD
Podpatrzyłem jakie kupuje i takie też kupiłem, dzięki czemu już parę razy udało mi się zostać Bohaterem niezręcznych sytuacji!! :D
@jasmi_n: miło z jego strony. Dobry chłop. Mnie natomiast fascynuje, że są na świecie kobiety, które okres "zaskakuje". Nie pije do Ciebie, bo przecież sobie zdawałaś sprawę, że Ci się zapasy kończą. Spotkałem w życiu 3 takie kobiety, pewnie jest więcej. Ma taka różowa okres kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, miesiąc w miesiąc. Wiadomo, że będzie mieć w przyszłym cyklu i w następnym i po nim. I tak się trafia taka, co
@DulGukat Nie byłam zaskoczona okresem bo prowadzę kalendarz, natomiast ilość zapasów już mi się kończyła więc powiedziałam mu że jutro musze dokupić a on sam z siebie postanowił zrobić to za mnie. Ot cała historia, zawsze jestem gotowa na te dni :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DulGukat: tak Ci się tylko wydaje, że byś robił zapasy, szczególnie, że podpaski same w sobie też trochę kosztują (tampony taniej, ale nie każda używa) ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a sam w sobie okres może nie być regularny z bardzo wielu powodów, nawet takich, jak przeziębienie czy stres.